Utrzymuj przepływ pracy w tej samej aplikacji dzięki Spike

Nasza codzienna rutyna jest pełna aplikacji, które pomagają nam wykonywać każde z naszych zadań. Na przykład zawsze używamy Gmaila, aby zobaczyć naszą komunikację, ale robimy też notatki i do tego są inne aplikacje, dodatkowo możemy mieć listy rzeczy do zrobienia w innej aplikacji, a zatem przeglądamy całą liczbę skoncentrowanych programów i usług w tym samym miejscu mogą zwiększyć produktywność.

Właśnie o tym pomyśleli twórcy Spike i zamiast oferować prostego klienta pocztowego, jego nowa wersja zawiera bardzo przydatne funkcje zwiększające naszą wydajność.

Cały Twój przepływ pracy w tej samej sekcji

Używanie tak wielu aplikacji do kontrolowania naszych zadań oznacza, że ​​musimy się poruszać w obrębie każdej z nich, co może zabrać trochę wydajności. Z tego powodu Spike ewoluował ze swoich funkcji klienta poczty e-mail, oferując znacznie więcej, pozwalając nam na zarządzanie dokumentami, przechowywanie plików, robienie notatek, a także synchronizowanie wszystkiego na wszystkich urządzeniach w najprostszy możliwy sposób. W tym sensie, jeśli zauważysz, że używasz więcej niż 3 aplikacjach do zarządzania obowiązkami, byłoby bardzo interesujące dać Spike szansę.

Utrzymuj przepływ pracy w tej samej aplikacji dzięki Spike 1

Aplikacja jest obecnie prezentowana w swojej wersji 2.0, w którym szybko dodano funkcje takie jak robienie notatek. Ponadto oferuje możliwość tworzenia dokumentów współpracy w czasie rzeczywistym, z dostępnością okna czatu i komentarzy w celu utrzymania komunikacji. Najlepszą rzeczą w tym punkcie jest to, że możesz współpracować z innymi ludźmi bez konieczności instalowania Spike.

Ponadto, będąc aplikacją wieloplatformową, synchronizacja jest doskonałą funkcją, która pozwoli Ci mieć wszystkie dane na dowolnym urządzeniu. Spike może poprawić naszą produktywność, oszczędzając nam czas na przejście do każdej aplikacji, z której korzystamy na co dzień, i zamiast tego udostępnia wszystko z interfejsu.

Aby obniżyć Śledź ten link.