Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Użyj reklam mobilnych 320×100, aby uzyskać lepszy CTR

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Użyj reklam mobilnych 320×100, aby uzyskać lepszy CTR

Ten post został ostatnio zaktualizowany 19 sierpnia 2022 r

Wielu wydawców zachwyca się nowym mobilnym banerem reklamowym wydanym przez Adsense: jednostką reklamową dużego banera mobilnego 320 × 100. Jeśli zarządzasz zasobami reklamowymi przez DFP, ten rozmiar automatycznie pojawia się na liście rozmiarów reklam:

Duży baner reklamowy na telefon komórkowy o wymiarach 320 × 100 dobrze pasuje smartphones. Jego rozmiar zapewnia wyższy CTR w porównaniu z tradycyjnym 320×50. Nie musisz się martwić, że jego duży rozmiar spowoduje, że użytkownicy mobilni będą przewijać Twoją witrynę, ponieważ Adsense oferuje elastyczne jednostki reklamowe. Te jednostki reklamowe dostosują się do Twojego ekranu i rozmiaru witryny.

Jednostka reklamowa 320 × 100 ma dobre wypełnienie tekstem, co pozwala uzyskać lepsze CTR.

Źródło zdjęcia: onlinelearning.diabetessa.com.au

Jak to wpływa na wydawców?

W pozytywny sposób! Po pierwsze, Google twierdzi, że ta jednostka reklamowa uzyska lepszą wydajność pod koniec roku. Więc jeśli widzisz już wysoki CTR, spodziewaj się, że będzie lepiej (lub przynajmniej będzie to kontynuowane). Zapewnia to również większą różnorodność treści od reklamodawców – zachęcając w ten sposób czytelników do pozostania na widocznej stronie mobilnej i interakcji z reklamą. Dodatkowa/nowa jednostka reklamowa daje możliwości zarabiania i więcej sposobów na eksperymentowanie z technikami optymalizacji.

MonetizeMore optymalizuje zasoby reklamowe witryn na wszystkich urządzeniach platformowych: urządzeniach mobilnych, tabletach, komputerach. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie strategii optymalizacji reklam mobilnych, skontaktuj się z nami tutaj. Możesz także zarejestrować się BEZPŁATNIE w Ad Exchange – najlepszej wersji Adsense.


Table of Contents