Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Użyj ScreamTones firmy Lookout, aby śledzić utracone telefony z systemem Android

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Użyj ScreamTones firmy Lookout, aby śledzić utracone telefony z systemem Android

T Mobile nawiązał współpracę z popularną firmą zajmującą się bezpieczeństwem mobilnym, Uważaj aby zapewnić unikalną funkcję bezpieczeństwa zwaną Dźwięki krzyku aby pomóc użytkownikom śledzić ich Androida smartphones jeśli zgubiony.

Wraz z popularnością smartphones i tablety na najwyższym poziomie, stały się gorącymi właściwościami w oczach złodziei. Wiele osób zaczęło zdawać sobie sprawę ze znaczenia aplikacji śledzących dla Androida, nie tylko w przypadku kradzieży, ale także wtedy, gdy zostawisz gdzieś telefon i nie pamiętasz, gdzie go zostawiłeś.

Aplikacje takie jak Uważaj pomaga użytkownikom śledzić ich urządzenia z Androidem, a także chroni je przed złośliwym oprogramowaniem i trojanami. Lookout zawsze miał funkcję śledzenia telefonu, ale teraz klienci T-mobile mają możliwość jej ustawienia niestandardowe ScreamTones takie jak syrena, gwizdek pociągu, dźwięk zbliżania się Star Trek, wycie wilka lub dzwonek T-Mobile, który aktywuje głośny głos, dopóki go nie znajdziesz. Oczywiście zaginiony smartfon można również śledzić na Mapach Google.

Ina Fried z AllThingsD wspólny kilka ScreamTones, których możesz posłuchać poniżej. Przed ich słuchaniem pamiętaj o zmniejszeniu głośności urządzenia.

NIE to chciałbym często słyszeć. Wyobraź sobie, że ludzie włączają wycie wilka lub syrenę przy maksymalnej głośności za każdym razem, gdy zgubią telefon w bałaganie w torebce. Mam nadzieję, że aplikacja umożliwi użytkownikom wybór tonu i głośności krzyku przed aktywacją tych okropnych krzyków.

Zaletą aplikacji Lookout jest to, że dźwięki krzyku są aktywowane nawet wtedy, gdy telefon jest w trybie cichym. A co jeśli ktoś ukradnie telefon i go wyłączy? Użytkownik nie będzie mógł śledzić telefonu na mapie ani aktywować ScreamTone. Jest to jednak ograniczenie każdej aplikacji do śledzenia telefonu.

Aplikacja Lookout będzie fabrycznie zainstalowana na wszystkich urządzeniach z systemem Android T-mobile smartphones. Inni użytkownicy również mogą pobierz aplikację w Google Playale nie będzie w stanie ustawić niestandardowych dźwięków ScreamTone i będzie musiał zadowolić się łagodniejszymi (i rozsądniejszymi) dzwonkami.

Table of Contents