Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Uzyskaj bezpłatny komputer online – iCloud

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Uzyskaj bezpłatny komputer online – iCloud

  • Czy kiedykolwiek namawiałeś uzyskać dostęp do swojego komputera z dowolnego miejsca, z dowolnego miejsca?
  • Co powiesz na bezpieczne udostępnianie plików lub pulpitu się ze znajomymi z różnych części świata?

Wymeldować się iCloud. Powyższy obraz ilustruje myśl i ideę tej wspaniałej usługi.

Zaletą iCloud jest to, że można go zintegrować z przeglądarkami i urządzeniami mobilnymi. Widzieliśmy już wiele aplikacji do tworzenia kopii zapasowych online, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych. Jednak aspekt iCloud zbudowany na systemie CLOUD oraz możliwość łatwej integracji z przeglądarkami i urządzeniami mobilnymi czyni go wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Dodaj do tego, że funkcje sieci społecznościowych są już wbudowane w iCloud, a narzędzia do współpracy online są w równym stopniu uwzględnione. To dodaje więcej wisienki do ciasta i uważam, że jest to aspekt, któremu należy nadać priorytet. Pulpit iCloud został zaprojektowany tak, aby wyglądał i działał jak tradycyjny Windows aplikacja komputerowa, ale jedną z głównych różnic jest to, że działa online w chmurze.

Ponieważ działa w chmurze, może zaoferować kilka imponujących funkcji, takich jak łatwe udostępnianie i współpraca w czasie rzeczywistym, wbudowany rynek z dostępnością bezpłatnych aplikacji i wiele innych.

iCloud jest zbudowany na Xcerion XML Internet OS/3 (XIOS/3) system operacyjny. XIOS/3 jest dobrze znany i szeroko stosowany w społeczności twórców aplikacji na całym świecie. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości w usłudze iCloud będzie dostępnych coraz więcej bezpłatnych aplikacji, począwszy od gier, rozrywki, narzędzi finansów osobistych, narzędzi zwiększających produktywność itp.

Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu, czy u znajomego, wszystkie Twoje pliki i foldery są dostępne i można je udostępniać na wyciągnięcie ręki. Zamontuj dysk iCloud Cloud jako lokalny dysk twardy i przeciągnij i upuść pliki lub foldery bezpośrednio do chmury; są wtedy gotowe do udostępnienia i wykorzystania.

Funkcje usługi internetowej iCloud

  • 3 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej do bezpiecznego przechowywania i tworzenia kopii zapasowych dokumentów, zdjęć i muzyki online
  • 50 bezpłatnych aplikacji i widżetów, takich jak Office, Mail, Music,
  • Wideo, komunikatory internetowe, gry, narzędzia do współpracy i programowania.
  • Profil publiczny, http://my.icloud.com/username
  • Bezpłatny e-mail @icloud.com
  • Udostępnianie plików i obsługa WebDAV, montowanie jako dysk sieciowy
  • Zero instalacji, icloud działa w przeglądarce Internet Explorer lub Firefox

Pamiętaj, że integracja z Firefoksem jest wciąż w fazie beta, ale możesz używać IE, który jest w pełni obsługiwany. Możesz połączyć się z przestrzenią webdav o pojemności 3 GB, korzystając z adresu podanego poniżej; oczywiście zamiast tego użyłbyś nazwy swojego konta

http://webdav.icloud.com:80/

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w korzystaniu z pulpitu icloud, wypróbuj go już dziś. Iść do witryna iCloud aby zarejestrować konto. Link aktywacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail po kilku godzinach rejestracji. Kliknij link, aby aktywować konto, a następnie utwórz preferowaną nazwę użytkownika i hasło, a następnie zaloguj się do icloud przy użyciu właśnie utworzonej nazwy użytkownika i hasła.

Podziel się swoją opinią, gdy już spróbujesz!