Uzyskaj Roku Ultra 4K za 21% zniżki na oryginalną cenę

Oferta Roku Polecane

Był czas, kiedy twoje telewizory musiały mieć pewne funkcje, aby mogły zostać uznane za inteligentne telewizory. Jednak wraz z pojawieniem się takich urządzeń, jak Google Chromecast i Roku, jedyną rzeczą, której potrzebujesz, aby zamienić stary, tradycyjny telewizor w inteligentny, jest port HDMI. Podłącz jedno z tych urządzeń do telewizora przez HDMI, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez inteligentny telewizor.

Jeśli szukasz takiego urządzenia do swojego telewizora, Roku Ultra powinien być najlepszym wyborem ze względu na wszystkie wspaniałe funkcje, jakie oferuje. Wersja Ultra 4K Roku oferuje kilka interesujących programów i filmów w jakości 4K. Obsługuje zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe połączenia internetowe, więc masz połączenie z Internetem bez względu na to, jaki jest twój system sieciowy.

Wspaniałą rzeczą w Roku jest nieograniczona liczba źródeł mediów. Możesz oglądać własny kanał transmisji strumieniowej Roku, oglądać HBO, połączyć swój Netflix i Amazon Najlepsze konta, a nawet oglądaj Hulu na żywo w telewizji. Urządzenie ma porty USB i microSD do podłączania własnych napędów USB i pobierania zawartości.

Produkt Roku Deal

Oprócz oszczędności na rachunkach za kabel, możesz zaoszczędzić pieniądze na samym urządzeniu Roku w Amazon umowa, która właśnie obowiązuje. Zwykle dostępny za 99,99 USD, Roku Ultra 4K jest teraz dostępny tylko za 78,99 USD, co oznacza oszczędność 21 procent. Zdecydowanie zechcesz skorzystać z oferty, dopóki nie ocalisz się przed ogromnymi miesięcznymi rachunkami za usługi dostępne w Roku.

Uzyskaj Roku Ultra 4K

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?