Użytkownicy Spotify udostępniają swoją listę odtwarzania 10 lat temu w sieciach społecznościowych

Zdjęcie: Reuters

Teraz możesz dzielić się ulubioną muzyką na topie dzięki Spotify, ponieważ platforma pozwala użytkownikom dzielić się ulubionymi piosenkami roku i do ostatniej dekady na liście odtwarzania „Wrapped” nie jest to możliwe dla Apple Muzyka

Spotify przedstawił „Zawijany” funkcję, która pozwala użytkownikom platformy udostępniać ulubioną muzykę roku w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram lub Twitter. Nie jest to jednak dostępne dla Apple Muzyka Ta funkcja umożliwia udostępnianie listy odtwarzania muzyki, podcastów, albumów lub artystów roku w sieciach społecznościowych takich jak WhatsApp za pomocą jednego kliknięcia.

„W tym roku pokazujemy również, jak globalne jest Twoje słuchanie, pokazując, skąd pochodzą niektórzy z twoich najlepszych artystów na mapie świata”.powiedziała firma w informacja prasowa. „Użytkownicy Spotify, którzy są z nami od co najmniej dwóch lat, otrzymają spersonalizowane podsumowanie, które podkreśla ich głównego wykonawcę i łączną liczbę minut przekazywanych przez dekadę, a także najważniejszego artysty i piosenki każdego roku”.

Spotify point

W roku, który był kontrowersyjny dla Spotify, z powodu powtarzających się sporów dotyczących złych praktyk monopolistycznych Apple, firma zwyciężyła dzięki tej ostatniej funkcji, która zyskuje popularność wśród fanów usług przesyłania strumieniowego.

Raporty wskazują, że wszyscy się dzielą Twitter, nawet czyniąc go wirusowym, to się nie podoba Apple. Przypomnijmy, że w marcu Spotify złożyło skargę antymonopolową Apple przed Komisją Europejską, upewniając się, że App Store rządzi ograniczonymi innowacjami i wolnym wyborem kosztem „komfortu użytkowania”.

Dzięki tej i innym integracjom Spotify usługa przesyłania strumieniowego zmusiła artystów takich jak Jay Z do dzielenia się swoją dyskografią na platformie, ale nie w Apple Muzyka Spotify to zgłosiło Apple Kilka razy wycofał swoją aplikację ze sklepu, twierdząc, że nie przestrzega zasad, co pokazuje kolejny środek zmiażdżenia konkurencji.

Firma zajmująca się strumieniowaniem muzyki zauważa, że ​​użytkownicy pakietu Premium otrzymają również zaktualizowane dane, a także artystów, których odkryli w 2019 r.