Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

VanossGaming (Evan Fong) Wartość netto 2023 i amp; Bio

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: VanossGaming (Evan Fong) Wartość netto 2023 i amp; Bio

Wartość netto, dochód i wynagrodzenie VanossGaming

VanossGaming, znany również jako Evan Fong, ma szacunkową wartość netto na około 25 milionów dolarów w 2023 roku. VanossGaming, czyli Evan Fong, to dobrze znany kanadyjski YouTuber i osobowość internetowa, znana ze swoich treści o grach. Evan otrzymał także wiele pochwał za swoje zdolności muzyczne, zwłaszcza za grę na cyfrowej stacji roboczej audio i gitarze w swoich filmach.

W 2017 roku zarobił 15 dolarów.5 milionów dolarów ze swojego kanału, co zapewniło mu drugie miejsce pod względem dochodów wśród YouTuberów, ustępując jedynie DanTDM. Do 2023 roku VanossGaming oszacował majątek na 25 milionów dolarów. Forbes uznał go za wybitną postać w branży gier i miał znaczny wpływ na amerykańskich nastolatków, przewyższając pod względem wpływu konwencjonalne gwiazdy.

Od 2023 r. VannossGaming (Evan Fong) szacuje miesięczny dochód lub wynagrodzenie na ponad 250 tys. dolarów. VanossGaming zyskał sławę dzięki swoim filmom z komentarzami do gier, w których dzieli się swoimi zabawnymi i zabawnymi doświadczeniami podczas grania w popularne gry wideo. Jego wyjątkowy styl montażu i komediowe wyczucie czasu przyciągnęły rzeszę fanów i miliony subskrybentów YouTube.

Oprócz jego YouTube kanał VanossGaming odważył się także na współpracę z markami, sprzedaż towarów i sponsorowane treści, co znacząco przyczyniło się do jego majątku netto. Współpracował z największymi markami, takimi jak Ubisoft i Amazonjeszcze bardziej poszerzając swój zasięg i strumienie dochodów.

Co więcej, VanossGaming urozmaicił swoją zawartość, tworząc animowane filmy krótkometrażowe oparte na jego doświadczeniach z gier. Animacje te zyskały ogromną popularność i pomogły mu jeszcze bardziej poszerzyć grono odbiorców.

Sukces VanossGaming można przypisać jego konsekwentnej ciężkiej pracy, kreatywności i umiejętności nawiązywania kontaktu z publicznością. Zbudował lojalną bazę fanów, którzy chętnie wspierają jego treści i kupują jego towary. Szacuje się, że od 2023 r. roczny dochód lub wynagrodzenie VanossGaming (Evan Fong) będzie wynosić około USD3+ milion.

Ogólnie rzecz biorąc, majątek VanossGaming odzwierciedla jego ducha przedsiębiorczości i ogromne możliwości dostępne w przestrzeni cyfrowej. Jego sukces stanowi inspirację dla aspirujących twórców treści i podkreśla potencjał sukcesu finansowego w świecie rozrywki online.

Wartość netto VanossGaming (Evan Fong) w 2023 r

Wartość netto 2021 22 miliony dolarów
Wartość netto 2023 25 milionów dolarów
Wartość netto 2023 25 milionów dolarów
Wynagrodzenie miesięcznie 250 tys. dolarów +
Dochód roczny $3 Milion +
Zawód YouTuber, gracz, komentator, disc jockey, muzyk, producent telewizyjny

Życie osobiste Evana Fonga

Przezwisko VanossGaming, Vanoss
Prawdziwe imię Evana Fonga
Data urodzenia (DOB) 31 maja 1992
Narodowość kanadyjski
Miejsce urodzenia Toronto, Ontario, Kanada
Wiek 31 lat
Wzrost waga 5„11” i 174 funty
kwalifikacje edukacyjne Uniwersytet Pensylwanii (wypadło)
Matka Imię nieznane (koreański)
Ojciec Imię nieznane (chiński)
Rodzeństwo Nie dotyczy
Znak zodiaku Bliźnięta
Chłopak/Dziewczyna/Sprawy Nie dotyczy
Stan cywilny Niezamężna
Hobby i zainteresowania Granie w gry wideo, hokej, gitara
Wartość netto 25 milionów dolarów
Ostatnio zaktualizowany 2023

Biografia VanossGaming (Evan Fong).

Wczesne życie Evana Fonga

Evan Fong, urodzony 31 maja 1992 roku w Toronto w Kanadzie, ma korzenie koreańskie i chińskie. Jego wczesne lata skupiały się na hokeju na lodzie i nauce, a nie na grach wideo.

Rozpoczynając grę w hokeja na lodzie w wieku sześciu lat, Evan Fong kontynuował tę grę w zawodach, zanim zaczął grać w hokeja YouTube kanał. Brał udział w Ontario Junior Hockey League z czterema zespołami, zdobywając 24 gole i 49 asyst w 127 meczach. Warto zauważyć, że w młodości rywalizował z przyszłymi graczami NHL Tylerem Seguinem i Jeffem Skinnerem. Czasami Fong dzieli się w Internecie refleksjami na temat swojej kariery hokejowej.

Niemniej jednak w młodości czasami bawił się w gry takie jak Freddi Fish i Pyjama Sam. Duke Nukem 3D był jego wprowadzeniem do bardziej intensywnych gier, w których w zabawny sposób wykorzystywał kody do gry. Po ukończeniu szkoły średniej w Richmond Hill i zdobyciu dyplomu z ekonomii na Uniwersytecie Pensylwanii Fong podjął kluczową decyzję o rzuceniu nauki na drugim roku, aby w pełni poświęcić się swojej pracy. YouTube kanał telewizyjny, pomimo początkowych obaw rodziców co do jego priorytetów akademickich.

Vanoss Gaming YouTube Kanał

Evan Fong, używając pseudonimu VanossGaming, uruchomił swoją YouTube kanał 15 września 2011 r., czerpiąc inspirację z PlayStation swojego ojca 3 nazwa użytkownika „vanoss62”. Jego kanał szybko nabrał rozpędu, przekraczając 10 milionów subskrybentów w 2014 roku.

Według stanu na styczeń 2015 r. prawie 11 milionów subskrybentów i 25 najlepszych YouTube rankingu, przykuł uwagę mediów głównego nurtu, zyskując pozycję wybitnej postaci w powstającej subkulturze komentarzy do gier wideo. Fong przypisał swój sukces dostarczaniu prawdziwych treści, które spodobały się widzom, którzy doceniali obserwowanie, jak zwykłe osoby angażują się w gry.

30 kwietnia 2015 r. Evan Fong, znany jako VanossGaming, ogłosił swoją współpracę z Jetpak (stylizowanym na JETPAK) za pośrednictwem Twitter, po współpracy z Machinimą. Jetpak, wielokanałowa sieć, której współzałożycielami są YouTuberzy Adam Montoya i Tom Cassell, została jego nowym stowarzyszeniem.

W listopadzie 2015 roku ujawnił nowe logo VanossGaming, przedstawiające motyw sowy inspirowany jego awatarem z Grand Theft Auto Online, w który można grać także w Watch Dogs: Legion. Fong zdobył nominacje do nagród, w tym dwie nagrody Shorty w kategorii Technologia i innowacja w dziedzinie gier. Jest powszechnie uznawany za centralną postać subkultury komentarzy do gier wideo, uznawany za autentyczność i ogromną popularność.

Kariera muzyczna Evana Fonga

Evan Fong, we współpracy z Brittany Crawford i Azadem Naficy, był współzałożycielem Avant Garden Records, wytwórni płytowej i firmy zarządzającej z siedzibą w Los Angeles. Pod pseudonimem Rynx został artystą w Avant Garden, specjalizującym się w gatunkach downtempo, elektronicznej muzyce tanecznej (EDM) i indie elektronicznej.

Muzyczna podróż Fonga rozpoczęła się 25 sierpnia 2017 roku wydaniem dubstepowego i trapowego remiksu utworu „U-Rite” autorstwa hiphopowej grupy THEY. Ten remiks podkreślił jego talent do tworzenia bogatych kompozycji melodycznych. Następnie 12 grudnia wydał swój debiutancki singiel „Want You” z udziałem Mirandy Glory.

W 2018 roku Rynx zaprezentował remiksy utworów takich artystów jak Alison Wonderland („Cry”) i Gallant („Doesn’t Matter”). W lipcu ukazał się jego drugi singiel „I’m Alright” z udziałem wokalisty Jimi Ono, któremu towarzyszył teledysk osadzony w tematyce szkoły nocnego klubu.

W następnym roku stworzył pięć dodatkowych singli, takich jak „Hold On” z Drew Love of They, „Read My Mind” z udziałem Mainland (w tym wersja akustyczna), „Club Poor” z udziałem Tiny Meat Gang i „All for You ” z udziałem Kieszy. Unikalne podejście Rynxa połączyło elementy ludzkie, takie jak kontrabas i gitary elektryczne, z elektronicznymi syntezatorami, zdobywając uznanie dzięki fuzji stylów hip-hopowych i elektronicznych. Jego debiutancki album studyjny „In Pieces” ukazał się 25 października 2019 r., a jego remiks ukazał się w lipcu 2020 r. Dodatkowo zapowiedział trasę koncertową na 2019 r., która została przełożona ze względów zdrowotnych.

Inne projekty Evana Fonga

W 2013 roku Evan Fong wraz z innymi YouTuberami Tomem „Syndicate” Cassellem i Adamem „SeaNanners” Montoyą założył 3Blackdot (3BD), studio rozrywkowe i firmę marketingową. Studio tworzy gry wideo takie jak Zombie Killer Squad i ułatwia współpracę między reklamodawcami i YouTuberami.

Zaangażowali się także w różne projekty medialne, współfinansując film „Queen & Slim” i przyczyniając się do powstania bestsellera New York Timesa „The Proudest Blue”. W 2017 roku firma 3Blackdot została przejęta przez Webedię za znaczną kwotę w euro.

W 2023 roku stała się własnością dyrektora generalnego firmy, Reginalda Casha, stając się jedną z niewielu firm medialnych będących własnością czarnych w Stanach Zjednoczonych. Od 2021 r. Evan Fong nadal odgrywał aktywną rolę we współpracy z markami, towarami i mediami społecznościowymi w firmie.

Evan Fong, Tom Cassell i Adam Montoya współpracowali przy horrorze dla wielu graczy na PC o nazwie „Dead Realm”. Gra, opracowana przez Sekcję Studios i opublikowana przez 3Blackdot, została udostępniona w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam w lipcu 2015 r., a pełna premiera miała miejsce w maju 2017 r. Chociaż zebrała mieszane recenzje od ponad 4użytkowników na Steamie, trio promowało grę na swoich kontach YouTube kanałów bez przejrzystego ujawnienia swojego zaangażowania finansowego, co stanowi naruszenie wytycznych FTC. W 2020 roku firma 3Blackdot zaprzestała gry, zaprzestając wsparcia i zamykając swoje serwery.

W latach 2016–2017 Evan Fong współpracował z hiszpańskim twórcą gier Social Point i jego agencją marketingową 3Blackdot przy tworzeniu serialu animowanego „The Magic Tomato”, którego celem było promowanie gry mobilnej „Monster Legends”, przy jednoczesnym zwiększeniu zaangażowania użytkowników i liczby pobrań. W serialu wystąpili Fong i współtwórcy, tacy jak H2ODelirious i Terroriser, i był on skierowany do ponad 40 milionów widzów. Uznano go za sukces i wszedł do Shorty Awards.

W 2016 roku Fong użyczył swojego głosu w serialu animowanym „Paranormal Action Squad”, który został wyemitowany na antenie YouTube Czerwony, z Fongiem w roli Vanosa. Choć serial był chwalony za aktorstwo głosowe, spotkał się z krytyką za fabułę.

Evan Fong wraz ze współtwórcami Brianem „Terroriserem” Hanbym, Marcelem „BasicallyIDoWrk” Cunninghamem i Tylerem „I AM WILDCAT” Wine stworzył animowany komputerowo serial „Alpha Betas”. Ten program, wymyślony przez Chrisa Bruno i Davida Howarda Lee, zadebiutował na platformie VanossGaming YouTube kanał w marcu 2021 r. Obraca się wokół Alpha Team, drużyny graczy wspieranych przez CIA, których głosów użyczyli Fong, Wine, Hanby i Cunningham. Dbają o porządek w świecie poruszając się po świecie gier.

W serialu występują wybitne głosy, w tym John DiMaggio, Chris Parnell i Stephanie Beatriz. Triumfalna kampania 3Blackdot na Kickstarterze zebrała ponad $1.3 milionów od 8000 sponsorów. Recenzje programu były różnorodne, od krytycznych po bardzo przychylne.

Profile VanossGaming w mediach społecznościowych