Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Via Verde App: Ładowanie pojazdu elektrycznego nigdy nie było tak proste

Ci, którzy śledzą segment pojazdów elektrycznych, z pewnością zauważyli, że dostępnych jest kilka narzędzi i aplikacji. Na Pplware zaprezentowaliśmy już np. aplikację miio, aplikację polecaną przez kierowców samochodów elektrycznych. Ta aplikacja jest bezpłatna i zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Dziś pokazujemy Ci aplikację Via Verde, która ma na celu uproszczenie ładowania elektrycznego Twojego pojazdu za pomocą usługi Via Verde Electric.

Via Verde App: Ładowanie pojazdu elektrycznego nigdy nie było tak proste

Ponad dwa tysiące elektrycznych punktów ładowania dostępnych w aplikacji Via Verde

Via Verde Electric to usługa, która pozwala płacić za ładowanie pojazdów elektrycznych lub hybrydowych za pośrednictwem aplikacji Via Verde (Android oraz iOS), obejmujących całą sieć publiczną dostępną w Portugalii kontynentalnej. Usługa ta umożliwia korzystanie z elektrycznych stacji ładowania bez konieczności posiadania fizycznej karty, co jest w 100% cyfrowym doświadczeniem.

Dzięki aplikacji via verde odkryj stacje ładowania w pobliżu, ze wskazaniem mocy i poziomu zajętości. Możesz filtrować dostępne stacje według typu lokalizacji (parking, autostrady, droga publiczna,…), typu gniazdka lub zasilania.

Usługa Via Verde Electric umożliwia ładowanie pojazdu na wszystkich stacjach krajowej sieci publicznej, ale także na autostradach, dzięki komplementarnej sieci ładowania elektrycznego Brisa.

Via Verde App: Ładowanie pojazdu elektrycznego nigdy nie było tak proste

Aplikacja umożliwia płatność poleceniem zapłaty za pośrednictwem konta Via Verde, dzięki czemu zawsze wiesz, ile wydałeś w historii opłat, bez konieczności czekania na fakturę pod koniec miesiąca. Możesz również kontrolować cały proces ładowania za pomocą aplikacji Via Verde, bez konieczności posiadania karty.

Jeśli masz samochód elektryczny, wypróbuj tę aplikację już teraz.

Table of Contents