Vivo Nex Dual Display Edition: bez obramowania, podwójny wyświetlacz i wiele więcej!

Nie będą one coraz wygodniejsze w użyciu, ale z pewnością ten koniec 2018 roku daje nam coraz bardziej konkretne smartfony.

W rzeczywistości zaprezentowano dziś nową Vivo Nex Dual Display Edition, smartfon, który, jak sama nazwa wskazuje, ma swoją osobliwość w obecności podwójnego wyświetlacza.

Jest to oczywiście smartfon bez wycięcia, a włączenie dodatkowego wyświetlacza pozwoliło również wyeliminować wszelkie suwaki przedniego aparatu. Oba wyświetlacze są OLED, z tą różnicą, że pierwszy to 6,39 ″ i mieści czujnik odcisków palców, a drugi 5,49 ″ i zamiast tego mieści czujniki fotograficzne.

Vivo Nex Dual Display Edition: bez obramowania, podwójny wyświetlacz i wiele więcej! 1

Mówiąc o czujnikach fotograficznych, istnieją trzy: jeden 12 MP, jeden 2 MP i trzeci czujnik f / 1.3 do obliczania głębi ostrości i dedykowane funkcje umożliwiające dostęp do drugiego wyświetlacza.

Aby przenieść to wszystko, jest Snapdragon 845 z 10 GB pamięci RAM, nie było oszczędności po stronie sprzętowej. 128 GB pamięci wewnętrznej i bateria 3500 mAh uzupełniają wyposażenie.

Jest też Pierścień Księżycowy, świecący pierścień, który zmienia swój kolor na podstawie powiadomień lub muzyki, którego funkcja może się różnić w zależności od zakresu.

Nie wiemy, czy dotrze do Włoch, ale w Chinach koszt to 4998 juanów, co w euro wynosi około 640. (dodaj koszty importu i możesz sobie wyobrazić, ile to zajmie wypróbowanie jednego)