Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

vivo przygotowało też składany smartfon i wkrótce go zaprezentuje

Zainteresowanie smartphones produkty składane cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Ich ceny spadają, a to przyciąga coraz więcej użytkowników, a kontrola spada na Samsunga i Huawei.

Oczywiście inne marki również chcą odnieść sukces na tym nowym rynku i ich propozycje zaczynają się pojawiać. Najnowszą marką, która pokazała swoją przyszłość, było vivo, które teraz ujawniło, że składany smartfon istnieje i wkrótce pojawi się na rynku.

Składany smartfon vivo X Fold

Nadchodzą wiadomości na żywo

Oprócz propozycji, które rozwija i wprowadza na rynek, vivo szykuje w ostatnich miesiącach niespodziankę. Marka ujawniła teraz zwiastun nowości, która w naturalny sposób zaprezentuje się wkrótce i tego nawet się spodziewano.

Rozmawiamy o X na żywo Foldpierwszy składany smartfon marki, który wyszedł z jej rąk w słynnej sieci społecznościowej Weibo. Kształt jest najwyraźniej podobny do kształtu Fold Samsung używa, ale z bardzo cienkim wyświetlaczem i obsługą częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Składany smartfon vivo X Fold

x Fold będzie to składanie marki

Inne plotki jakiś czas temu prezentowały więcej informacji na temat tego nowego smartfona. W ten sposób będziemy mieli kwadratowy ekran, z 8 cale. Jeśli chodzi o daty, to jest prawdopodobne, że zostanie on przedstawiony 28 marca, czyli w przyszłym tygodniu.

Ten smartfon od tego czasu pojawił się w prawdziwym użyciu w Chinach. Ukryty za dużą osłoną, aby pozostać niezauważonym, został sfotografowany i ujawnił wiele jego funkcji, które będą dostępne dla użytkowników tego składanego smartfona od vivo.

Składany smartfon vivo X Fold

Składany smartfon vivo X Fold

Smartfon z ekranem bez składania

Najbardziej wyróżnia się prawie brak załamania na ekranie, o którym myślą inni. Wynika to z bardzo złożonego zawiasu, który vivo stworzył na potrzeby swojej propozycji. Zobaczymy, jaka będzie grubość szkła i jego wytrzymałość.

Biorąc pod uwagę bliskość Vivo do OPPO i OnePlus, wiele z tego, co X Fold Przynieś pochodzi z innych propozycji, takich jak Znajdź N i pokazuje ścieżkę, którą pójdą inni. Ciekawie będzie zobaczyć występy vivo, marki cieszącej się coraz większą świetnością na rynkach, na których jest obecna.

Table of Contents