Vodafone Idea współpracuje z Paytm w celu uruchomienia programu „Recharge Saathi”

Po JioPOS Lite i Airtel SuperHero, które pozwalają klientom współpracować z operatorami komórkowymi w celu ułatwienia doładowań opartych na nagrodach prepaid, Vodafone Idea współpracuje z Paytm, aby umożliwić klientom sprzedaż przedpłaconych doładowań w celu uzyskania dodatkowego dochodu.

Program nazywa się „Saathi Recharge” i umożliwia sprzedawcom i użytkownikom Paytm zarabianie dodatkowych prowizji podczas ładowania kart SIM z Vodafone Idea z sekcji prepaid / postpaid w „Stay at Home Essentials”. Pamiętaj, że potrzebujesz konta Paytm, aby zacząć korzystać z tego programu.

Vodafone Idea wyda handlowcom gwarantowany zwrot gotówki za wielokrotne doładowania. Z drugiej strony firma twierdzi, że program umożliwia osobom fizycznym i małym firmom zarabianie do 5000 rupii miesięcznie.

Mówiąc o partnerstwie, powiedział Vodafone Idea Afnish Khosla, dyrektor marketingu „Nieustannie staramy się, aby wszyscy nasi klienci pozostawali w kontakcie przez cały czas, szczególnie teraz, podczas obecnego zamknięcia krajowego. Wierzymy, że to partnerstwo z Paytm pomoże dużej liczbie naszych klientów opłaconych z góry, którzy nie mają łącza cyfrowego, aby pozostać w kontakcie bez konieczności wychodzenia z konta w celu doładowania. To partnerstwo umożliwi osobom fizycznym i małym firmom połączonym cyfrowo sprzedawanie doładowań i zarabianie na życie ”.

Takie partnerstwa pomogłyby osobom fizycznym i właścicielom małych firm, którzy obecnie tkwią w domu bez pracy z powodu stanu zamknięcia. Dzięki temu partnerstwu prawie wszyscy operatorzy telefonii komórkowej w całym kraju są objęci programem i pomogą abonentom w utrzymywaniu kontaktu z najbliższymi w tych trudnych czasach.