VPN: 3 najnowsze oferty Black Friday do szybkiego zgarnięcia

VPN: 3 najnowsze oferty Black Friday do szybkiego zgarnięcia 1

Czy chcesz korzystać z maksymalnej ochrony podczas surfowania w sieci? Czy chcesz surfować anonimowo i odblokować treści objęte ograniczeniami geograficznymi z całego świata? W takim razie najlepiej wyposażyć się w VPN.

Prawdopodobnie już to wiesz, ale te narzędzia chronią Twoje dane osobowe i prywatność w Internecie, zapewniając jednocześnie dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak omijanie blokad geograficznych.

Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, szukaliśmy ofert na Czarny piątek nadal online od trzech świetnych dostawców VPN. Najbardziej atrakcyjna oferta jest dostępna tylko w NordVPN 2, 80 € miesięcznie (zamiast 10,16 €). Aby z niego skorzystać, jest właśnie tam:

Skorzystaj ze zniżki NordVPN

Oferta NordVPN na Czarny piątek jest kontynuowana

Na pierwszym miejscu w tym rankingu w centrum uwagi znajduje się dostawca NordVPN. Ta sieć VPN rzeczywiście oferuje ofertę o wyjątkowym stosunku jakości do ceny, o której porozmawiamy wkrótce. Ale najpierw nadszedł czas na szybką prezentację NordVPN. Jego zastosowanie skutecznie chroni internautów podczas przeglądania. Aby to zrobić, VPN przechodzi do zaawansowanego szyfrowania danych przeglądania, a także do całkowitego kamuflażu Twojego adresu IP.

Idąc dalej, NordVPN oferuje również opcje takie jak Double VPN, które polegają na przekazywaniu danych przez dwa serwery VPN zamiast jednego w celu poprawy bezpieczeństwa i poufności. A skoro mówimy o serwerach, wiedz, że NordVPN ma więcej niż 5 000 zlokalizowanych w 60 krajach na całym świecie. Dzięki temu zasięgowi geograficznemu będziesz mógł zlokalizować się praktycznie w dowolnym miejscu na świecie i pokonać wszystkie blokady witryn (cenzura, ograniczenia geograficzne, zapory sieciowe itp.).

Ponadto NordVPN zapewnia korzyści 6 jednoczesne połączenia na konto i z aplikacji kompatybilnej z większością systemów operacyjnych (Windows, Android, macOS, iOS, Linux). Co więcej, dzięki NordVPN możesz również korzystać z rozszerzeń dla Chrome i Firefox, aby zwiększyć swoją ochronę.

Jeśli jesteś zainteresowany tą kompletną usługą, wiedz, że w tej chwili NordVPN kontynuuje swoją ofertę na Czarny piątek przez kilka godzin. Dzięki temu bez dalszej zwłoki będziesz mógł skorzystać z 72% natychmiastowej zniżki na zakup pakietu 2 rok. Subskrypcja spada do 67,15 euro wobec 243 euro w normalnych czasach. W ten sposób NordVPN przechodzi z 10,16 EUR do tylko 2, 80 € miesięcznie, bezkonkurencyjna cena za narzędzie tej jakości.

Aby skorzystać, kliknij tutaj:

Weź udział w promocji NordVPN

Specjalna zniżka na Czarny piątek w CyberGhost

CyberGhost jest na drugim miejscu w naszym rankingu i przekonasz się, że ma coś do uwiedzenia. Rzeczywiście, CyberGhost to doskonała sieć VPN, która zapewnia więcej niż 7 400 serwerów w nie mniej niż 90 krajach. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze ten dostawca będzie mógł zapewnić Ci dostęp do treści z całego świata: stron internetowych, katalogów Netflix, kanałów telewizyjnych itp.

Ale przede wszystkim CyberGhost jest po to, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, co bardzo dobrze działa na wielu poziomach. Szyfruje dane przeglądania za pomocą potężnego algorytmu i opierając się na różnych protokołach bezpieczeństwa. Ponadto całkowicie maskuje Twój adres IP.

A jeśli wydaje ci się to skomplikowane, możesz być pewien, że tak nie jest. CyberGhost pozwala zrobić to wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć z bardzo łatwej w użyciu aplikacji. Ten ostatni może wyposażyć wszystkie Twoje urządzenia (komputer, tablet, smartfon, ale także router lub konsolę Smart TV) i pozwala na 7 jednoczesne połączenia za pośrednictwem jednego konta.

Korzystanie z VPN nie spowoduje utraty wydajności, ponieważ prędkości połączenia widoczne w CyberGhost są doskonałe. A obecnie ta sieć VPN zapewnia dostęp do swojej specjalnej oferty na Czarny piątek. Możesz więc cieszyć się 85% zniżką i 3 miesiące oferowane w abonamencie 2 lat w CyberGhost.

Twoja 27-miesięczna ochrona spada zatem do zaledwie 49,40 EUR, tj. 1, 83 € miesięcznie. W porównaniu z normalną ceną VPN, która wynosi 11,99 EUR miesięcznie (a zatem ponad 300 EUR przez 27 miesięcy), możesz zaoszczędzić ponad 250 EUR.

Skorzystaj szybko, zanim ta oferta przestanie obowiązywać.

Zobacz ofertę CyberGhost

Surfshark zwiększa swoją stawkę w Czarny piątek

Aby zakończyć ten ranking najlepszych aktualnych ofert VPN, porozmawiamy o oprogramowaniu Surfshark. Surfshark zapewnia bezpieczeństwo wszystkich Twoich danych i zapewnia, że ​​nikt nie ma do nich dostępu ani Twoich działań online.

W tym celu to oprogramowanie szyfruje informacje o przeglądaniu i ukrywa źródłowy adres IP. W tym temacie wiedz również, że Surfshark w 100% nie rejestruje logów, co jest bardzo dobrym punktem dla Twojej poufności. Warto również zauważyć, że Surfshark oferuje opcję Kill Switch, dla ochrony przez cały czas.

Ale mocne strony tej sieci VPN idą dalej. Dzięki Surfshark będziesz mieć dostęp do ponad 3 200 serwerów w ponad 60 krajach. Będziesz mógł wybrać wirtualną lokalizację z szerokiego wyboru i cieszyć się wszystkimi powiązanymi z nią treściami internetowymi.

Ale główną zaletą Surfshark jest nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń, które pozwala na jedno konto. Dzięki temu możesz zainstalować jego aplikację na wszystkich swoich urządzeniach (komputer, tablet, smartfon, konsolę, router, a nawet Smart TV) i korzystać z niej bez ograniczeń.

A teraz nadal możesz skorzystać z oferty VPN w Czarny piątek, która obejmuje 83% zniżki i oferty 3 dodatkowe miesiące przy wykupieniu abonamentu 24-miesięcznego. Tak więc za 27 miesięcy abonamentu trzeba będzie zapłacić tylko 51,70 €, czyli miesięczny koszt około 1, tylko 91 €. W porównaniu z początkową ceną 10,99 € ta oferta jest bardzo korzystna.

Zapisz się do oferty Surfshark