W 2019 r. samochody autonomiczne odApple stałby się mądrzejszy

W 2019 r. samochody autonomiczne odApple stałby się mądrzejszy 1

Co roku w Dolinie Krzemowej firmy, które obsługują samochody autonomiczne, są zobowiązane do zgłaszania swoich wyników władzom lokalnym. W raporcie tym znajdujemy w szczególności całkowitą odległość pokonywaną przez flotę każdej marki, ale także liczbę w dłoni na kierownicy.

Ta operacja, na którą składa się odłącz sztuczną inteligencję kto prowadzi samochód, aby natychmiast odzyskać kontrolę ręczną, jest rzeczywiście niezbędny, o ile technologie znajdujące się pod maską nie są jeszcze w pełni rozwinięte. Co więcej, najczęściej radzimy kierowcom trzymać ręce na kierownicy, narażając się na śmiertelny wypadek.

SprawaApple, Bo

Projekt Tytan, nieoficjalna nazwa nadana działowi Cupertino, który używa Lexus robotyka również napotkała pewne problemy podczas swojej ewolucji na drogach Złotego Państwa.

Dowiadujemy się, że na 100 kilometrów miał miejsce mniej niż jeden incydent. Drastyczna zmiana w porównaniu z 2018 r., ale to wymaga zastrzeżenia, ponieważ definicja używana przez Apple scharakteryzować jego przystanki awaryjne w międzyczasie się zmieniło. Jeśli chodzi o łączny dystans przebyty przez wszystkie jego silniki, to byłby on ograniczony do 12 000 km, prawie dziesięciokrotnie mniej niż w poprzednim okresie.

Z tymi dwoma danymi trudno jest zatem wyrobić sobie opinię na temat postępów zespołów Tima Cooka w porównaniu z jego konkurentami. Zwłaszcza, że ​​pod względeminwestycja, firma wciąż ma miejsce na Alphabet i jego spółkę zależną Waymo.