Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

W centrum uwagi: Emily i Blair oferują wiedzę biznesową bez wysokiej ceny

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: W centrum uwagi: Emily i Blair oferują wiedzę biznesową bez wysokiej ceny

W Internecie jest tak wiele zasobów biznesowych — nie wiadomo, od czego zacząć. Dlatego Emily i Blaira gromadzi mnóstwo produktów, ekspertów i zasobów w jednej witrynie.

Początkowo para chciała tylko znaleźć sposób na wspólną pracę. Ale od tego czasu zbudowali kompleksowe zasoby, które służą firmom na całym świecie. Dowiedz się więcej w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Oferuje zasoby biznesowe online.

Współzałożyciel Blair Quane powiedział Small Business Trends: „Zapewniamy jedną z najbardziej wszechstronnych witryn do nauki krok po kroku w USA i Kanadzie oraz umieszczamy w naszych treściach polecane i recenzowane produkty, które oferują reklamodawcom możliwości umieszczenia (nasza metoda monetyzacji). Od założenia Twojej firmy po jej sprzedaż, zajmujemy się tym wszystkim.”

Nisza biznesowa

Oferując mnóstwo wartości za darmo.

Quane mówi: „Wystarczy spojrzeć na naszą stronę internetową, mamy ponad 280 dedykowanych artykułów biznesowych dla naszych odbiorców, z których mogą korzystać w swojej podróży biznesowej, wszystko za darmo”.

Jak zaczął się biznes

Po przypadkowym spotkaniu.

Quane wyjaśnia: „Spotkaliśmy się w Manchesterze, kiedy Blair przyjechała z wizytą służbową. Podczas kwarantanny spędziliśmy trochę czasu w Peak District, a następnie wróciliśmy do Nowej Zelandii, gdzie teraz mieszkamy nad oceanem. Niedawno kupiliśmy psa i kota i zaręczyliśmy się. Chcieliśmy pracować razem w biznesie i podoba nam się elastyczność robienia tego online”.

Największa wygrana

Rezerwacja popularnego gościa podcastu.

Quane dodaje: „Zaprosiliśmy dyrektora generalnego Flippa.com do naszego podcastu, ponieważ jest to ogromna witryna, a ekspozycja była dla nas świetna”.

Największe ryzyko

Inwestycja w startup.

Quane mówi: „Ponad 80% nowych firm, takich jak nasza, upada w pierwszym roku. Wciąż tu jesteśmy! Jeśli to się nie powiedzie, będziemy bardzo dotknięci finansowo, a to ryzyko, z którym pracujemy każdego dnia. Cierpliwość i wysiłek pomagają zmniejszyć to ryzyko”.

Rekommenderad:  OnePlus 10T pomija suwak alertu i kamerę Hasselblad

Wyciągnięta lekcja

Skoncentruj się na jakości nad ilością.

Quane wyjaśnia: „Myślę, że do niektórych naszych treści położylibyśmy większy nacisk na wybór lepszych scenarzystów. Jest w porządku, ale mogło być lepiej, więc przepisujemy niektóre z nich. ”

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Płatne reklamy i marketing.

Quane dodaje:[We would] zainwestuj w seo faceta do pracy na naszej stronie [and] treści wideo”.

Ulubiony cytat

„Czuję potrzebę, potrzebę szybkości.” -Tom Cruise, Top Gun.

* * * * *