Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

W centrum uwagi: Guten Tog wykorzystuje proste towary, aby wywrzeć pozytywny wpływ

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: W centrum uwagi: Guten Tog wykorzystuje proste towary, aby wywrzeć pozytywny wpływ

Istnieje wiele sposobów zbierania funduszy dla organizacji non-profit lub celów. Ale towar oferuje prostą i sprawdzoną opcję. A marki mogą dostosowywać produkty dla różnych organizacji charytatywnych.

To jest właśnie celem Guten Tog. Założyciel firmy podjął inicjatywę w czasie pandemii, aby pomagać innym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej podróży w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Wspiera organizacje non-profit i cele poprzez sprzedaż towarów.

Założyciel Steve Davey powiedział Small Business Trends: „Współpracujemy z zawodowymi sportowcami, aby pomagać organizacjom non-profit w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w wielu różnych sprawach”.

Nisza biznesowa

Poświęcenie wszystkiego na ważne cele.

Davey mówi: „W przeciwieństwie do innych programów, ani sportowcy, ani pracownicy GT nie zarabiają na tym programie ani grosza. Chodzi o to, aby inni otrzymali pomoc, której potrzebują”.

Jak zaczął się biznes

Pomagać innym.

Davey wyjaśnia: „Żyjąc ze stałych dochodów podczas pandemii, wiedziałem, że jest wielu ludzi, którzy potrzebują pomocy… zwłaszcza tych, którzy jej potrzebowali przed wybuchem pandemii. Ponieważ nie mogłem sobie pozwolić na dawanie z własnej kieszeni, zacząłem GT”.

Największa wygrana

Zabezpieczenie dużego partnerstwa.

Davey dodaje: „Oprócz oczywistej pomocy tak wielu potrzebującym, wielką wygraną było zostanie oficjalnym sprzedawcą i sponsorem programu podcastu Get Authentic with Marques Ogden. To pozwoliło nam zademonstrować naszą politykę zerowego ryzyka dla właścicieli firm”.

Największe ryzyko

Rozpoczęcie działalności w pierwszej kolejności.

Davey mówi: „Jako osoba utrzymująca się ze stałych dochodów, na początku miałem dni bez jedzenia. Gdyby coś poszło nie tak, mógłbym stracić dom i wszystko, co się w nim znajdowało. Zamiast tego, z powodu tego, przez co musiałem przejść, zwiększyło to zarówno moje pragnienie odniesienia sukcesu, jak i empatię dla tych, którzy pracowali, aby pomóc”.

Rekommenderad:  Bierz Samsunga Galaxy S22 Ultra włączone Amazon

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Marketing.

Davey dodaje: „Chociaż może się to wydawać prostą odpowiedzią, sposób, w jaki zaprojektowałem rzeczy, naszym jedynym ograniczeniem jest nasz zasięg… który jest ograniczony jedynie moim brakiem finansów osobistych i zdrowia”.

Ulubiony cytat

„Nie tłumacz swojej filozofii. Wciel się w to.” – Epiktet.

* * * * *