Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

W centrum uwagi: Krissy’s Kids Book Club promuje umiejętność czytania i pisania wśród dzieci z pomocą lawowego potwora

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: W centrum uwagi: Krissy’s Kids Book Club promuje umiejętność czytania i pisania wśród dzieci z pomocą lawowego potwora

Dzieci często widzą siebie w swoich ulubionych postaciach z książek. Ale wiele dzieci nie widzi regularnie postaci, które faktycznie wyglądają jak one.

Na szczęście, Klub książki dla dzieci Krissy tworzy książki o różnorodnych postaciach i niepowtarzalnych historiach. Autorka wydała swoją pierwszą książkę w pierwszych dniach pandemii. Promuje także umiejętność czytania i pisania wśród dzieci poprzez odczyty i wydarzenia. Przeczytaj o jej historii i postaciach w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Promuje umiejętność czytania i pisania oraz miłość do czytania u dzieci.

Założycielka Kristin Mosley powiedziała Small Business Trends: „Jestem znana z samodzielnego publikowania mojej książki Queen Olivia and the Lava Monster, w której występuje różnorodny główny bohater. Małe czarne dziewczynki UWIELBIAJĄ królową Olivię. I podarowałem pewność siebie małej dziewczynce o imieniu Olivia”.

Nisza biznesowa

Zaangażowanie zarówno dzieci, jak i rodziców.

Mosley wyjaśnia: „Mam w swojej książce kilka „dużych” słów. Zrobiłem to celowo, aby zaangażować rodziców. Chcę, aby czytanie było zorientowane na rodzinę i zachęcało do zadawania pytań oraz rozwijania zdolności dziecka”.

Jak zaczął się biznes

Po utracie pracy z powodu pandemii.

Mosley dodaje: „Postanowiłem zrobić krok naprzód i zrobić to, co zawsze chciałem robić, czyli zostać autorem książek dla dzieci. Wziąłem trochę pieniędzy, które miałem i samodzielnie opublikowałem swoją pierwszą książkę”.

Największa wygrana

Inspirowanie wszystkich typów dzieci.

Mosley mówi: „Słyszałem niezliczone historie o tym, jak bardzo małe czarne dziewczynki kochają tę postać. I chociaż gwiazdą książki jest mała dziewczynka, mali chłopcy również pokochali tę książkę za sprawą Lava Monster. Wszystko to oznaczało dla mojej firmy, że osiągnąłem to, co sobie założyłem. A to wszystko po to, żeby dzieci zobaczyły siebie w mojej historii i stały się gwiazdami we własnej wyobraźni”.

Rekommenderad:  10 najlepszych funduszy inwestujących w indyjskie firmy analityczne

Największe ryzyko

Zaczynając od niczego.

Mosley mówi: „Nie miałem siatki zabezpieczającej i wykonałem jeden z największych skoków w moim życiu. A gdyby to wszystko się nie udało, nie dotarłbym do dzieci, do których dotarłem, nie miałbym rodziców wysyłających mi e-maile z wiadomościami, ile razy muszą przeczytać bajkę swoim dzieciom przed snem, i nie miałbym małych dziewczynek widząc swoje odbicie na papierze, byłbym o jednego mniej zróżnicowanego autora, tak bardzo potrzebnego w dzisiejszym świecie”.

Wyciągnięta lekcja

Nie bój się promować swojej pracy.

Mosley wyjaśnia: „Marketing ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojej firmy i przekazania jej w ręce właściwych ludzi. Ale robienie tego na własną rękę było wspaniałym doświadczeniem edukacyjnym”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Rozszerzenie jej pracy.

Mosley dodaje: „Użyłbym go, aby rozpocząć publikację kolejnych dwóch książek, zatrudnić solidnego trenera marketingu, opublikować zeszyty ćwiczeń, ulepszyć moją stronę internetową, rozpocząć pracę nad skrzynkami subskrypcyjnymi, wprowadzić gadżety dla moich postaci i wiele więcej!”

Inspiracja

Prawdziwe dziecko.

Mosley mówi: „Królowa Olivia i lawowy potwór powstała, ponieważ spotykałem się z dziewczyną o imieniu Olivia, która powiedziała pewnego dnia„ walczmy z lawowym potworem ”i stamtąd wymyśliłem historię związaną z tym stwierdzeniem”.

* * * * *


Table of Contents