Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

W centrum uwagi: Neutrall zamienia stare butelki Topo Chico w zrównoważony biznes

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: W centrum uwagi: Neutrall zamienia stare butelki Topo Chico w zrównoważony biznes

Firmy z niemal każdej branży starają się być bardziej zrównoważone. Czasami odpowiedź pochodzi z prostych rozwiązań — takich jak ponowne wykorzystanie materiałów, które w przeciwnym razie zostałyby wyrzucone.

Na przykład, Neutralny oferuje wyjątkowe produkty wykonane ze starych butelek. To rozwiązanie chroni je przed wysypiskami śmieci i zapewnia stylowe rozwiązanie. Przeczytaj więcej w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Sprzedaje przetworzone, neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla naczynia do napojów i szklane naczynia kuchenne.

Współzałożyciel Ernesto Humpierres powiedział Small Business Trends: „Nasze produkty są wykonane z odrzuconych materiałów, które w przeciwnym razie trafiłyby na wysypiska śmieci. Materiały te zyskują wartość w procesie upcyklingu. Ponadto wszystkie nasze produkty są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, ponieważ kupujemy kompensacje emisji dwutlenku węgla. Co bardziej wyjątkowe, nasz flagowy produkt jest wykonany z butelek Topo Chico”.

Nisza biznesowa

Zobowiązanie do tego, aby 30 procent wyrobów szklanych sprzedawanych w USA pochodziło z upcyklingu.

Humpierres wyjaśnia: „Byłoby to równoznaczne z usunięciem z dróg tysięcy samochodów pod względem emisji dwutlenku węgla. Energetyczne i zrównoważone korzyści płynące z upcyklingu są po prostu niezrównane”.

Pochodzenie biznesowe

Połączenie wielu obszarów zainteresowań.

Humpierres i jego żona, współzałożycielka Sarah Mitchell, chcieli rozszerzyć swoje przedsięwzięcia e-commerce. Jednak nie chcieli byle okazji. Mitchell pracuje w ochronie gruntów. Chcieli więc znaleźć sposób na połączenie wiedzy biznesowej Humpierresa z pasją Mitchella do środowiska. W tym samym czasie dzieci pary dostały się do edukacji Montessori, która kładzie nacisk na używanie przez dzieci szklanych naczyń.

Humpierres dodaje: „Rozważaliśmy ten konkretny pomysł przez 18 miesięcy, zanim zdecydowaliśmy się zabrać do pracy”.

Rekommenderad:  Jak uruchomić stare gry komputerowe Windows 10

Największa wygrana

Pomyślne uruchomienie w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy.

Humpierres mówi: „Powiedziałbym, że największą wygraną było utworzenie łańcucha dostaw i operacji marketingowej w ciągu dziewięciu miesięcy”.

Największe ryzyko

Uruchomienie na dużą skalę.

Humpierres wyjaśnia: „Największym ryzykiem, jakie podjęliśmy, jest znalezienie odpowiedniego zakładu szklarskiego w Stanach Zjednoczonych, a następnie przekazanie funduszy temu partnerowi w celu osiągnięcia wymaganej skali do uruchomienia. Innymi słowy, gwarantujemy popyt naszym producentom, aby pomóc im w rozwijaniu ich działalności, mimo że nie mamy jeszcze popytu ze strony konsumentów na poziomie, który byłby rentowny”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Generowanie popytu.

Mówiąc dokładniej, Humpierres mówi, że z chęcią podejmą współpracę z agencją marketingową lub ekspertem w celu udoskonalenia przekazu.

Strategia komunikacji

Spotkania w domu.

Humpierres mówi: „Nasza strategia i podejmowanie decyzji biznesowych odbywa się w kuchni, rano, kiedy przygotowujemy nasze dzieci do szkoły!”

Ulubiony cytat

„Przedsiębiorczość to pogoń za szansą bez względu na aktualnie kontrolowane zasoby”. – Wydział studiów magisterskich.

* * * * *


Table of Contents