W co grasz w tym tygodniu, Destructoid?

Podziemny dźwięk

Szczęśliwego weekendu wszystkim! Znowu jest sobota i mam nadzieję, że ten weekend będzie dla ciebie i dla ciebie szczęśliwy i udany weekend. Jesteśmy częścią września, noce stają się ciemniejsze, noce są nieco chłodniejsze, ale możesz ogrzać się z dobrymi ludźmi, dobrym jedzeniem i dobrymi grami. Postaraj się znaleźć czas, aby cieszyć się jednym z powyższych, bez względu na to, jak małe jest okno.

W tym tygodniu nie grałem dużo nowych. Jestem 100% d River City Girlsi poświęć trochę czasu na nowy sezon Rainbow Six Siege. Sprawdzam również dla wielu graczy Call of Duty Modern Warfare, ale więcej o tym wkrótce. Wróciłem do przerażającego podziemnego świata Metro Exodus, zobaczyć jego nowy żałosny i skuteczny DLC, Dwóch pułkowników któremu udało się zaoferować kilka godzin mieszanych gier i nawiedzającą historię, co oczywiście doprowadziło do refleksji.

Ale teraz twoja kolej na zdobycie mikrofonu. Napisz do nas poniżej i powiedz, w co grałeś w tym tygodniu / weekendie. Jesteśmy naprawdę bardzo blisko tej fantastycznej nowej gry, Daemon x Machina, Control, Blasphemer, Astral Chain, Fire Emblem: Three Houses.… i tak dalej. Powiedz nam, co skwierczy twoje mięso, nowe czy stare.

Miłego weekendu od nas wszystkich w Destructoid.

Jesteś poza Zaloguj się | Lista