Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

W końcu Android 12 ma nazwę deseru, której Google nie ujawnił

Wprowadzony wczoraj, Android 12 oferuje wiele nowych funkcji sistema od Google, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa, a nawet samego interfejsu. Teraz, gdy jest on dostarczany do rozpowszechniania przez wiele urządzeń, nadszedł czas, aby poznać go głębiej.

Coś, do czego Google przyzwyczaiło nas przez lata, to nadawanie mu nazwy kojarzonej z deserem. Jeśli w poprzedniej wersji go nie reklamowałeś, tym razem skończyło się wyświetlaniem nazwy i teraz zostało to potwierdzone. Tak, Android 12 to naprawdę Snow Cone.

Android 12 Google Snow Cone Deser Nazwa

Było to w publikacji wydanej w Twitter, kilka godzin po Androidzie 12 było wiadomo, że dokonano rewelacji. Dave Burke, jeden z najbardziej odpowiedzialnych za Androida w Google, zaprezentował obraz i nazwę tej wersji, choć nieoficjalną, Snow Cone.

W rzeczywistości nazwa ta nie jest całkowicie nowa i została już wcześniej ujawniona w częściach kodu tego wydania. W ten sposób potwierdza się, że dla historii nazwa Snow Cone będzie identyfikatorem, który otrzyma Android 12.

Po wielu latach prezentowania Androidowi nazw deserów, Google zrezygnowało z tego oznaczenia i tej praktyki. Ostatnia oficjalnie nazwana wersja to Android 9, który w tamtym czasie miał wybrany deser Ciasto.

Android – Nazwy deserów

    Android 1.5: Ciastko na Androida 1.6: Android Donut 2.0: Eclair Android 2.2: Android Froyo 2.3: Piernik Android 3.0: Android o strukturze plastra miodu 4.0: Lodowa kanapka na Androida 4.1: Jelly Bean Android 4.4: KitKat na Androida 5.0: Lizak na Androida 6.0: Ptasie mleczko na Androida 7.0: Android Nugat 8.0: Oreo Android 9Android 10: Tarta Pigwowa Android 11: Ciasto Red Velvet Android 12: Szyszka Śnieżna Android 13: Tiramisu

Najnowsze wersje, Android 10, Android 11 i Android 12 nie zostały oficjalnie nazwane. Mimo to w Google pojawiły się informacje, które ujawniły nazwy Tarta Quince, Red Velvet Cake i Snow Cone.

Wraz z Androidem 12 Google chce całkowicie odnowić swoją ofertę, koncentrując się na poprawie kilku obszarów. Jeśli najbardziej widoczny jest interfejs i jego nowe kolory, to w obszarze bezpieczeństwa pojawiły się istotne usprawnienia, które czynią tę propozycję jeszcze lepszą.


Table of Contents