W końcu nie jest drogie? Samsung sprzedał się 1 milion smartphones Galaxy Fold

The Galaxy Fold Samsung zmienił nasz sposób patrzenia smartphones. Jest to pierwszy składany smartfon, który został zmasowany na rynku, debiutując w nim nową klasę sprzętu i nowe kształty.

Jedną z największych obaw podczas prezentacji była przede wszystkim wysoka cena, która była prawie ekskluzywnym produktem. Wydaje się, że ten argument rozpadł się głównie na pierwsze wyniki sprzedaży. Samsung wydał już pierwsze numery i są doskonałe.

Samsung Galaxy Fold  metka z ceną smartphones

Galaxy Fold: Wyzwanie dla rynku i konsumentów

Pomimo pewnych początkowych problemów, Galaxy Fold Wydaje się, że ma wszystko, co jest wyjątkową maszyną. Jego koncepcja nie przypomina niczego na rynku i debiutuje składane ekrany na smartfonie lub innym urządzeniu.

Chociaż jest to inny produkt, pozytywnie, konsumenci zawsze widzieli go w odległej pozycji, dzięki wysokiej cenie. W rzeczywistości są więcej niż 2 tysiąc euro, które większość uważa za zbyt wysokie dla smartfona, a nawet składanie.

Samsung Galaxy Fold  metka z ceną smartphones

Samsung sprzedaje więcej niż oczekiwano

Jednak wszystko jest przestarzałe, wierząc w przedstawione dane. Młody Sohn prezydent od Samsung Electronics, przedstawił teraz pierwsze wyniki sprzedaży Galaxy Fold, ujawniając doskonałe liczby. O wiele więcej niż 1 milion z nich smartphones zostały już sprzedane.

Jest to wyraźnie o wiele wyższa liczba niż oczekiwano, ponieważ jest to smartfon, który wielu uważa za dowód koncepcji. Mimo że jest to gotowy produkt, ma za zadanie stworzyć obszar i nową koncepcję.

Samsung Galaxy Fold  metka z ceną smartphones

Cena znacznie wyższa od innych smartphones

Zaprezentowany na tegorocznym MWC był w stanie wejść na rynek już w 2019 roku. Najnowsze szacunki sprzedaży wskazują na 500 000 sztuk do października. Ta nowa liczba wynika z ich pojawienia się na nowych rynkach i doskonałej akceptacji.

Samsung spodziewa się sprzedać 6 miliony smartphones do 2020 roku i spodziewa się wkrótce nowego sprzętu. Powinien dotrzeć w lutym z Galaxy S11 i w nowej formie. Liczby przedstawione dla Galaxy Fold pokaż dobrze akceptację tych urządzeń i niezaprzeczalnie oczekuje wspaniałej przyszłości.