W końcu nie wszystkie wiadomości MIUI 12 docierają do wszystkich smartphones Xiaomi

Niedawno wprowadzony MIUI 12 Xiaomi obiecuje użytkownikom prawdziwą rewolucję na wiele sposobów. Oprócz ulepszeń i poprawek istnieją ważne wiadomości graficzne, które wkrótce zostaną przetestowane.

Lista smartphones które otrzymały tę nową wersję były już znane, ale wydaje się, że jeden szczegół został przeoczony. W końcu nie wszystkie wiadomości MIUI 12 dotrą do wszystkich smartphones Xiaomi

Xiaomi MIUI 12 smartphones Aktualności

Choć dobrze znane i już przedstawione, wiadomości MIUI 12 są nadal zarezerwowane tylko dla kilku osób smartphones. W kontrolowanych testach zostaną poprawione i poprawione w przypadku problemów.

Wykryty problem pokazuje teraz, że przecież nie wszystkie smartphones zidentyfikowany otrzyma wszystkie wiadomości. Ten ważny punkt nie został ujawniony przez Xiaomi, mimo że jest widoczny dla wszystkich.

Smartfony, które nie odbierają super ekranów w MIUI 12

  Seria Mi:

   Mi 9 Lite / 9 SE.
   Xiaomi Mi 9T.
   Mi 8 Lite.
   Mi Mix 2 / 2S.
   Mi Note 10 / Note 10 Lite.
   Mi Max 3.

  Seria Redmi:

   Redmi K20.
   Redmi Note 5 / 5 Zawodowiec.
   Redmi Note 6 Zawodowiec.
   Redmi Note 7 / 7 Zawodowiec.
   Redmi Note 8 Note 8 / 8T / 8 Zawodowiec.
   Redmi Note 9 / 9S / 9 Zawodowiec 9 Pro Max.
   Redmi 6A / 6 / 6 Zawodowiec.
   Redmi 7A / 7.
   Redmi 8A / 8A Dual / 8.
   Redmi Y2 / Y3.
   Redmi S2.

  Seria POCO:

Jednym z przedstawionych przykładów są nowe ekrany tła, które nadadzą im nowy obraz smartphones. Lista smartphones którzy otrzymują MIUI 12, ale którzy zostali pominięci, można zobaczyć powyżej i jest szeroki.

Xiaomi MIUI 12 smartphones Aktualności

Kolejną nową funkcją jest interfejs nowego MIUI 12. Ma nowe animowane ikony, a nawet możliwość posiadania pływających okien, które z jednej strony ułatwią obsługę, az drugiej sprawią, że będzie jeszcze bardziej interesujący.

Po raz kolejny lista jest obszerna i najwyraźniej koncentruje się na serii Redmi. Zostaną pozbawieni dostępu do tych dwóch ważnych nowości i pozostaną w interfejsie graficznym tej nowej wersji.

Xiaomi MIUI 12 smartphones Aktualności

Wreszcie, i to może być najbardziej odpowiednie, znajduje się w aplikacji aparatu. Ten ma ważne wieści, ale znowu będzie kilka smartphones na zewnątrz. Nawet otrzymując MIUI 12, te Xiaomi są pozbawione tego komponentu.

Jak powiedziano wcześniej, informacje te zawsze były widoczne. Xiaomi umieściło tę informację na końcu dedykowana strona do MIUI 12. Przyczyny tych różnic nie są znane, ponieważ istnieją modele o mniejszych możliwościach dostępu do funkcji, których nie mają inni, bardziej wydajni.