W końcu OnePlus Z będzie się nazywać Nord i powinien kosztować około 300 euro

Ta oznaczona tutaj jako OnePlus Z może już mieć wybraną ostateczną nazwę. Zgodnie z certyfikacją ten smartfon musi nosić nazwę OnePlus Nord.

Oczekuje się mocniejszego sprzętu chińskiej marki, który wzmocni konkurencję między urządzeniami z tego zakresu, takimi jak Xiaomi. Jeśli chodzi o cenę, niektóre informacje wskazują na koszt około 300 €.

W końcu OnePlus Z będzie się nazywać Nord i powinien kosztować około 300 euro 1

OnePlus Z to w końcu OnePlus Nord

Niedawno wprowadziliśmy pewne funkcje nowego smartfona OnePlus, który miał być modelem Z, a nawet 8 Lite. Jednak zgodnie z nowymi informacjami i orzecznictwo urządzenia TUV Rheiland, urządzenie chińskiej marki będzie nosić nazwę OnePlus Nord.

Ten smartfon średniej klasy jest spodziewany w lipcu i będzie konkurentem dla marek takich jak Xiaomi.

Na poziomie procesora OnePlus Nord będzie dostarczany z Qualcomm Snapdragon 765G i obsługą łączności 5G. Jeśli chodzi o pamięć RAM, modele 8 GB i 12 GB będą dostępne, a jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną, konsument powinien mieć możliwość wyboru między wersjami 128 GB i 256 GB.

Oczekuje się, że ekran będzie AMOLED 6,5 cale, z rozdzielczością FHD + i częstotliwością odświeżania 90 Hz.

Wsparcie OnePlus Nord

Jeśli chodzi o aparaty, OnePlus Nord powinien mieć perforowany przód 16 MP. Jeśli chodzi o tylne kamery, początkowo sądzono, że ten model przyniesie zestaw trzech kamer. Ale ostatnia publikacja w Twitter z przeciek Max J sugeruje, że smartfon przyniesie cztery tylne kamery.

Według plotek, główny aparat ma mieć 64 MP, ultra szeroki kąt 12 MP, teleobiektyw 13 MP, aparat głębi, a także ogniskowanie laserowe.

Jeśli chodzi o baterię, istnieją informacje, które wskazują 4.000 mAh lub 4. 300 mAh z szybkim ładowaniem 30 W. sistema operativo powinien przynieść Androida 10 z OxygenOS.

Cena powinna wynosić około 300 euro

OnePlus Nord powinien być dostępny w kolorze czarnym, niebieskim, białym, a także w określonym kolorze dla limitowanej edycji. Na poziomie cen początkowo wartość wynosiła od 450 do 500 EUR, ale nowe informacje wskazują na około 330 EUR.

Pozostaje czekać na uruchomienie OnePlus Nord, które ma się wydarzyć już w przyszłym miesiącu, aby potwierdzić wszystkie te i inne funkcje.