Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

W pogoni za przydatnością, Apple Sposób na akcelerator

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: W pogoni za przydatnością, Apple Sposób na akcelerator

Tworzenie aplikacji to poważna sprawa. Według Sensor Tower, Apple Przychody App Store wyniosły 38 dolarów.5 miliardów w 2017 r. Apple sami ujawnili, że programiści iOS zarobili 26 dolarów.5 miliardów w 2017 r. W Indiach istnieje około 470 000 miejsc pracy, które można bezpośrednio przypisać tworzeniu aplikacji na iOS. To są ogromne liczby. Nic dziwnego Apple zdecydowała się otworzyć program akceleratora aplikacji w indyjskiej Dolinie Krzemowej w Bangalore w marcu 2017 r., kiedy był tu Phil Schiller. Od rozpoczęcia programu minął nieco ponad miesiąc, a już przynosi on pierwsze owoce.

W zeszłym miesiącu podczas ApplePodczas wydarzenia edukacyjnego w Chicago, podczas którego firma ogłosiła wprowadzenie nowego iPada, obok wielu inicjatyw związanych z edukacją, jedna z najważniejszych zaprezentowanych aplikacji została opracowana w Indiach przy pomocy akceleratora aplikacji z Bangalore. Aplikacja, Froggipediawykorzystuje najnowszy ARKit 1.5 aby pomóc studentom biologii w wirtualnym przeprowadzaniu sekcji żab za pomocą narzędzia Apple Ołówek na iPadzie. To pierwsza w historii indyjska aplikacja zaprezentowana na scenie przez Apple i został opracowany przez firmę animacyjną Designmate z siedzibą w Ahmadabadzie.

„”, powiedział Kapitan KJS Brar, dyrektor generalny i założyciel firmy Designmate, która zatrudnia ponad 300 pracowników, z których 70% to osoby niepełnosprawne. „”

Prashant M, wiceprezes Designmate, mówi, że zespół przybył do Accelerator w lutym tego roku z pierwszą wersją aplikacji Froggipedia. „”

Kolejnym programistą korzystającym z obiektu Accelerator w Bengaluru jest Ashwat Prasanna, który kilka dni temu skończył dziesięć lat. Czwartoklasista opracował Aplikacja Quickvert które jest przydatnym narzędziem do konwersji jednostek naukowych z metrycznych na imperialne i odwrotnie. Ashwat twierdzi, że praca z tą aplikacją zajęła mu około tygodnia, a zanim dopracował interfejs użytkownika, odbył kilka sesji z ekspertami z Accelerator. Choć zna trochę C++ i Pythona, Ashwat woli Swifta, Applewłasny język programowania dla systemów macOS, iOS, watchOS i tvOS. „.

„”

Oprócz User Experience nacisk kładziony jest wyraźnie na jak najlepsze wykorzystanie ARKit. O tym przekonał się Mirelz, startup z Kalifornii. Pratima Adusumilli, założycielka i dyrektor generalna Mirelz, twierdzi, że pracowała przez rok, aby dowiedzieć się, czy jest to wykonalne. Jej aplikacja, która jest wciąż w fazie rozwoju, wykorzystuje technologię AR do prezentowania biżuterii. „” – mówi Pratima. „”

Prathima mówi, że jej zespół zaczął najpierw pracować nad aplikacją na Androida, ale później zdał sobie sprawę, że ARkit bezproblemowo integruje się z SceneKit, więc całe wykonanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze w systemie iOS. „”

Podobne zdanie wyraził Rama Krishna, dyrektor generalny firmy FluidTouch z siedzibą w Hyderabadzie, założonej w Tokio w 2009 roku. Mimo że Rama pracuje w tej branży od ponad ośmiu lat, często korzysta z pomocy App Accelerator. „” Ramy UwagaPółka 2 to jedna z najpopularniejszych aplikacji do robienia notatek, do której co drugi dzień dodawane są nowe funkcje.

Obecnie App Accelerator jest dostępny tylko w Bengaluru i każda osoba mieszkająca poza tym miastem musiałaby podróżować, aby jak najlepiej skorzystać z obiektu. Tanmay Sonawane, który mieszka w Bombaju i stworzył wiele aplikacji na iOS, takich jak Pisz dla Maca I VeroSMS chciałby, aby obiekt znajdował się bliżej jego miasta. „” podsumowuje Tanmay.

To jest myśl. Doświadczeni programiści i amatorzy, młodsi i starsi, hobbyści i przedsiębiorcy — każdy będzie miał dobry powód, aby odwiedzić Apple App Accelerator i poszukaj pomocy. Apple wkrótce rozpocznie sesje biznesowe i marketingowe, aby pomóc początkującym przedsiębiorcom w Indiach, co powinno pomóc im lepiej sprzedawać i promować swoje aplikacje.

Table of Contents