Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wapowanie na siłowni po raz pierwszy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wapowanie na siłowni po raz pierwszy

TikTok nigdy nie zawodzi użytkowników swoimi trendami i Wapowanie na siłowni po raz pierwszy jest jednym z nich. TikTok to jedna z popularnych aplikacji społecznościowych, która pozwala użytkownikom tworzyć, oglądać i udostępniać 15-sekundowe filmy nagrane na urządzeniach mobilnych lub kamerach internetowych.

Jeśli nie masz pojęcia, czym dokładnie jest Vabbing na siłowni po raz pierwszy. Jakie są powody, dla których ten trend rozprzestrzenia się w znacznie szybszym tempie na TikToku? Następnie powinieneś czytać dalej ten artykuł.

Ostatnio, podobnie jak wiele innych trendów, wideo Vabbing na siłowni stało się wirusowe TIK Tok na całym świecie i stać się trendem na innych platformach mediów społecznościowych.

Jak naprawić włączoną opcję braku profilu blokady Facebook

Wapowanie na siłowni po raz pierwszy oznacza

Być może drapiesz się po głowie, o co chodzi z tym terminem Wapowanie oznacza. Vabbing to połączenie dwóch słów „pochwa” i „dabbing”.

Termin Vabbing to proces nakładania wydzieliny pochwowej na ciało niczym perfumy, aby przyciągnąć partnera seksualnego. Nie jest to jednak trend nowy i już od jakiegoś czasu jest dostępny na platformach społecznościowych takich jak TikTok.

Vabbing to nic innego jak proces wykorzystania wydzieliny pochwowej jako środka zapachowego. Przetarli kilka miejsc erotycznych, w tym nadgarstek, łokieć i części za uszami. Niektórzy z nich twierdzili, że zwiększa to atrakcyjność seksualną.

Mandy Lee jest TikTokerem, dzięki któremu Vabbing stał się sławny. Teraz ewoluowało jak wszystko inne i podąża za tym trendem w miejscach publicznych, takich jak siłownia. Tak, dobrze przeczytałeś, ludzie korzystają teraz z tego trendu również na siłowni.

Vabbing w trendzie na siłowni po raz pierwszy

Wapowanie na siłowni oznacza, że ​​przed wykonaniem ćwiczeń użytkownicy TikTok wcierają płyn w szyję, nadgarstek i za uchem, aby kogoś przyciągnąć.

Bez wątpienia siłownia to najlepsze miejsce, w którym ludzie spotykają się w większym gronie. Poza tym Siłownia nie jest czystym miejscem na spotkanie z kimś, ponieważ organizm każdego człowieka stale się poci, a ludzie nie czyścią sprzętu po jego użyciu.

Według jednej z użytkowników TikToka jej przyjaciółka powiedziała:

„zrobiła to tuż przed pójściem na siłownię, a potem facet ją poderwał, kiedy ćwiczyła. Vabbing naprawdę na mnie działa!”.

Jak podaje jeden z filmów TikTok, pewna pani skomentowała:

„Po raz pierwszy zastosowała wapnowanie na siłowni i nie uwierzysz jej, to zadziałało, wibrowanie naprawdę zadziałało”.

Jeden Twitter użytkownik tweetował,

„Wczoraj widział kogoś na TikToku i ta dziewczyna wibrowała na siłowni, wy, ludzie, dosłownie…

Ktoś zaćwierkał,

„Kiedy przeglądałem TikTok, zobaczyłem film przedstawiający osobę wibrującą na siłowni. Dosłownie dotykasz i dzielisz się sprzętem do ćwiczeń z innymi ludźmi, co jest obrzydliwe. Bracie, wtf? A jeśli naprawdę chcesz robić takie paskudne rzeczy, założę się, że kiedy już skończą, nawet nie czyszczą żadnego sprzętu”.

Inny użytkownik powiedział:

„Wpisał w Google hasło „Vabbing oznacza”, ponieważ jest boomerem i nie wiedział, co to znaczy, i żałował, że tego nie zrobił. Powiedział też, Niewiedza jest czasami błogosławieństwem.

Table of Contents