Waqt dodaje datę do paska stanu telefonu iPhone

Waqt dodaje datę do paska stanu telefonu iPhone 1

Apple zaprogramowane iOS w taki sposób, aby pasek stanu iPhone'a wyświetlał bieżącą godzinę. Ale w przeciwieństwie do większego kuzyna iPhone'a, iPada, jego pasek stanu nie wyświetla innych istotnych informacji zorientowanych na czas, takich jak data.

Na szczęście dla jailbreakerów, nowo wydana i darmowa poprawka jailbreak dubbingowana Waqt deweloper iOS P2KDev może zmienić to pozorne niedociągnięcie AppleCzęść.

Jak pokazano na powyższym przykładzie zrzutu ekranu, Waqt może być używany do wyświetlania bieżącej daty pod wyświetlaczem czasu paska stanu. A zanim zapytasz… tak, format daty można w pełni dostosować.

Po zainstalowaniu Waqt w aplikacji Ustawienia znajdziesz dedykowane okienko preferencji, w którym możesz skonfigurować Waqt według własnych upodobań:

Waqt dodaje datę do paska stanu telefonu iPhone 2

Tutaj możesz:

  • Skonfiguruj format wskaźnika czasu paska stanu
  • Skonfiguruj preferowany rozmiar czcionki dla wskaźnika czasu paska stanu
  • Skonfiguruj format wskaźnika daty paska stanu
  • Skonfiguruj preferowany rozmiar czcionki dla wskaźnika daty paska stanu
  • Dostosuj odstępy między wskaźnikami daty i godziny na pasku stanu

Deweloper zawiera przycisk Respring u dołu okienka preferencji, którego można użyć do zapisania wszelkich wprowadzonych zmian.

Osobiście podoba mi się pomysł umieszczenia daty na pasku stanu mojego iPhone'a. Oszczędza mi to spojrzenia na ikonę aplikacji Kalendarz, którą zwykle usuwam z ekranu głównego zamiast alternatywnych rozwiązań, takich jak Fantastyczny. Nawet jeśli nie, poprawka jest przydatna do wyświetlania godziny i daty w aplikacjach.

Osoby zainteresowane doładowaniem paska stanu swojego iPhone'a mogą pobierz Waqt całkowicie bezpłatnie z repozytorium Packix za pośrednictwem preferowanego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje jailbreak iOS 11, 12 i 13 urządzeń – w tym odmianę z karbem.

Czy interesuje Cię poprawka Waqt dla twojego telefonu? Omów dlaczego lub dlaczego nie w sekcji komentarzy poniżej.