Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Warner wyda prequel „Rodziny Soprano” w 2020 roku

Poprzednio zatytułowany „The Many Saints of Newark”, „Newark”, prequel „The Sopranos” ma już datę premiery. Warner Bros. ogłosił co nastąpi 25 września 2020 r., że fani historii, która rozpoczęła się jako seria, będą mogli przyjrzeć się produkcji.

„Newark” wyreżyserował Alan Taylor, a współproducentem jest twórca serialu David Chase. Występują w nim Alesandro Nivola – w roli głównej – Vera Farmiga, Ray Liotta, Jon Bernthal, Corey Stoll, Billy Magnussen, John Magaro i Michael Gandolfini – syn ​​Jamesa Gandolfiniego, który grał Tony’ego Soprano w serialu HBO – .

Nivola, odpowiedzialny za bohatera tej historii, zagra młodego Dickie Moltisanti, zmarłego ojca Christophera Moltisanti i kuzyna Carmeli Soprano. Postać Dickie nigdy nie pojawiła się w sześciosezonowym serialu HBO, jednak okazuje się, że jest kluczowym członkiem w parze z postacią Tony’ego i wujkiem Juniorem.

Jeśli chodzi o szczegóły tego prequelowego projektu, zespół milczał. Wiadomo jednak, że w filmie pojawią się jedne z najbardziej „ukochanych” postaci z „Rodziny Soprano”.

Ponadto wiadomo, że akcja „Newark” toczy się w latach 60., w epoce zamieszek na obszarze, od którego pochodzi tytuł produkcji. W tym momencie Afroamerykanie i Włosi byli w ciągłym ataku, a starcie stało się natychmiast śmiertelne, rozprzestrzeniając się na gangsterów z każdej strony.

Rozumiem sukces serialu „Rodzina Soprano”, który zdobył nagrody Emmy i pięć Złotych Globów, a także Peabody Awards, po tym prequelu można oczekiwać tylko tego, co najlepsze. Będąc jednak obiektywnym, musimy poczekać na dalsze postępy, aby nie oceniać książki po okładce.