Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

WarnerMedia pracuje nad serią „Gremlins”

Według odmianyWarnerMedia pracuje nad animowaną serią Gremlins dla nadchodzącej usługi przesyłania strumieniowego, którą planują uruchomić. Z pewnością fanatyk, który kocha klimat kina lat osiemdziesiątych, jest podekscytowany i zaniepokojony wiadomościami.

Zgodnie z tym, co wyraża Variety, seria będzie podążać za Mr. Wing – granym w filmach przez Keye Luke – kiedy był młodszym mężczyzną w towarzystwie Gizmo, uroczego Mogwai.

Warner Bros. Television i Amblin Television będą odpowiedzialni za produkcję propozycji na mały ekran, a wiadomości nie powinny dziwić, ponieważ obaj odpowiadali za filmy, które dadzą początek tej serii, wciąż bez oficjalnego tytułu.

Z drugiej strony Tze Chun – którego dorobek telewizyjny obejmuje takie produkcje jak „Gotham” i „Once Upon a Time”, a także jest współzałożycielem wydawcy komiksów TKO Studios – będzie pracował nad scenariuszem i produkcją wykonawczą projekt.

WarnerMedia przygotowuje się do wejścia w świat platform streamingowych ze swoją usługą, która nie ma jeszcze oficjalnej nazwy. Jednak Kevin Reilly – dyrektor kreatywny Turner i dyrektor ds. konsumentów – skomentował podczas TCA, że wersja beta usługi nie będzie miała oryginalnej zawartości, ponieważ spodziewają się, że produkcje w tym stylu zaczną się pojawiać do 2020 roku.

Podobnie Reilly skomentował, że WarnerMedia prowadzi wewnętrzne dochodzenia w celu znalezienia zastrzeżonej zawartości, takiej jak „Gremlins”, w celu wygenerowania nowej zawartości dla platformy. Jednocześnie pojawiła się możliwość, że inne projekty Warnera, takie jak „Friends”, zostaną usunięte z innych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, w celu oferowania ich na platformie ich autorstwa. „Można się spodziewać, że klejnoty koronne Warnera w końcu trafią do nowej usługi”.