Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wartość netto Safra Catz w 2023 r. – dochód, wynagrodzenie i & Bio

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wartość netto Safra Catz w 2023 r. – dochód, wynagrodzenie i & Bio

Safra Catz Wartość netto, dochód, wynagrodzenie

Od 2023 r. Safra Catz, dyrektor generalny Oracle Corporation, ma szacunkową wartość netto wynoszącą $1.7 miliard. Catz jest amerykańskim bankierem i dyrektorem biznesowym, który pracuje w Oracle od kwietnia 1999 r. i odegrał znaczącą rolę w rozwoju i sukcesie firmy. Safra Ada Catz zajmowała różne stanowiska w firmie, w tym dyrektora finansowego (CFO), prezesa, a obecnie dyrektora generalnego.

Pod jej kierownictwem firma Oracle w dalszym ciągu zwiększała swoją obecność w branży technologicznej i stała się jedną z największych na świecie firm zajmujących się oprogramowaniem. Wartość netto Catz jest odzwierciedleniem jej udanej kariery w Oracle i jej wkładu w wyniki finansowe firmy.

Jako dyrektor generalny dużej firmy technologicznej Catz otrzymuje znaczną pensję i prawdopodobnie posiada znaczne inwestycje oraz posiada udziały w Oracle. Od 2023 r. Przybliżony miesięczny dochód lub pensja Safry Catz wynosi około $1+ milion.

Ponadto została uznana za jedną z najlepiej opłacanych kobiet na stanowiskach kierowniczych w Stanach Zjednoczonych. Oprócz pracy w Oracle Catz zasiadała także w zarządach innych znaczących firm, takich jak The Walt Disney Company. Jej majątek netto odzwierciedla nie tylko udaną karierę, ale także inwestycje i inne przedsięwzięcia biznesowe. Ogólnie, Przybliżony roczny dochód lub wynagrodzenie Safry Catz w 2023 r. wyniesie około 12 mln dolarów.

Wartość netto Safra Catz 2023

Wartość netto 2021 $1 Miliard
Wartość netto 2023 $1.5 Miliard
Wartość netto 2023 $1.7 Miliard
Wynagrodzenie miesięcznie $1 Milion +
Dochód roczny 12 milionów dolarów +
Zawód Bankier, dyrektor biznesowy, dyrektor generalny Oracle

Życie osobiste Safry Catz

Przezwisko Safra, Safra
Prawdziwe imię Safra Ada Catz
Data urodzenia (DOB) 1 Grudzień 1961
Narodowość Amerykańska i Izraelska
Miejsce urodzenia Holon, Izrael
Wiek 61 lat
Wysokość 5’7” Lub 1.7 Metr
kwalifikacje edukacyjne Jest absolwentem Brookline High School, gdzie uzyskał stopień doktora prawa na wydziale prawa Uniwersytetu Pensylwanii
Matka Judyta Catz
Ojciec Leonarda Catza
Rodzeństwo 1
Bracia Nic
Siostry Sarit Catz
Znak zodiaku Strzelec
Mąż Gal Tirosh (m.1997)
Dzieci 2
Synowie) Gary’ego Tirosha i Scotta Tirosha
Córka (y) Nic
Stan cywilny Żonaty
Wartość netto $1.7 Miliard
Ostatnio zaktualizowany 2023

Biografia Safry Catz

Safra Catz (ur 1 grudzień 1961) pochodzi z Holon w Izraelu, a ma żydowskich rodziców Leonarda Catza i Judith Catz. Rodzina Safry przeniosła się do Brookline w stanie Massachusetts, gdy miała sześć lat. Ukończyła edukację w Brookline High School, a w 1983 roku uzyskała tytuł licencjata w Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii. Następnie Safra uczęszczała do szkoły prawniczej na Uniwersytecie Pensylwanii i uzyskała stopień doktora prawoznawstwa w 1986 r.

Karierę Catz rozpoczęła w sektorze finansowym w firmie Donaldson, Lufkin & Jenrette, gdzie awansowała na stanowisko dyrektora zarządzającego. W 1999 r. przeszła do Oracle jako starszy wiceprezes i objęła funkcje w zarządach PeopleSoft Inc. i Stellent Inc. Pełni funkcję dyrektora niewykonawczego w spółce zależnej Oracle, Hyperion Solutions, a od tego czasu jest członkiem rady wykonawczej TechNet. 2013. Catz ma zróżnicowaną karierę obejmującą zarówno sektor finansowy, jak i technologiczny.

Safra Catz dołączyła do Oracle w kwietniu 1999 r., a w 2004 r. awansowała na stanowisko członka zarządu i prezesa. Odegrała kluczową rolę w przejęciu PeopleSoft przez Oracle za 10 dolarów.3 miliardów dolarów w 2005 roku i piastował stanowisko dyrektora finansowego w różnych odstępach czasu. W 2010 r. dzieliła funkcję współprezesa z Markiem Hurdem, ostatecznie obejmując jedyne stanowisko dyrektora generalnego w grudniu 2019 r. Catz niezmiennie plasuje się wśród najbardziej wpływowych kobiet w biznesie według magazynów „Fortune” i „Forbes”.

Według firm z listy Fortune 1000 w 2011 roku Safra stała się najlepiej zarabiającą kobietą, a jej łączne zarobki szacowane są na około 51 695 742 dolarów. Ponadto Catz wykłada w Stanford Graduate School of Business, a w latach 2008–2015 pełnił funkcję dyrektora w HSBC.

Safra Catz, wybitna dyrektor Oracle, była brana pod uwagę do pełnienia znaczących ról w administracji Trumpa, w tym do potencjalnego stanowiska przedstawiciela handlowego USA lub dyrektora wywiadu narodowego po wyborze Donalda Trumpa.

W 2017 roku została najlepiej opłacaną kobietą na stanowisku dyrektora generalnego w Stanach Zjednoczonych, osiągając znaczny dochód w wysokości 40 dolarów.9 milion. Warto dodać, że jej wynagrodzenie spadło o 23% w porównaniu z rokiem poprzednim. Catz zwiększyła także swoje wpływy w sferze korporacyjnej, dołączając w 2018 roku do zarządu The Walt Disney Company.

Jednak jej działalność finansowa w 2021 roku wzbudziła duże zainteresowanie. Nabyła, a następnie sprzedała 20,25 mln akcji, przynosząc pokaźny zysk. Posunięcie to wzbudziło zainteresowanie i zrodziło pytania dotyczące jej praktyk handlowych. W 2023 r. Catz nadała nowy wymiar swojej karierze, kiedy została powołana do Rady Doradczej ds. Bezpieczeństwa Wewnętrznego przez Sekretarza Bezpieczeństwa Wewnętrznego Alejandro Mayorkasa, demonstrując swoją wiedzę specjalistyczną w obszarach wykraczających poza ład korporacyjny.

Ponadto Catz ma doświadczenie w zaangażowaniu politycznym. Wspierała kandydatów Partii Republikańskiej, takich jak Marco Rubio, i wniosła znaczący wkład w kampanię reelekcyjną Donalda Trumpa w 2020 r., podkreślając jej aktywne zaangażowanie w krajobraz polityczny.