WatchOS 5.2 Aktualizacja jest tutaj; Przynosi funkcję EKG do Apple Watch Poza USA

Apple wydał watchOS 5.2 aktualizacja umożliwiająca elektrokardiogram (EKG) dla Apple Watch Seria 4 poza USA. Funkcja EKG trafiła do AppleNajnowszej generacji seria zegarków 4 w grudniu zeszłego roku po wprowadzeniu go we wrześniu.

Z watchOS 5.2 aktualizacja, Apple Watch Seria 4 właściciele mogą teraz włączyć funkcję EKG za pośrednictwem aplikacji Health na swoich iPhone'ach. Rejestrowanie EKG jest proste; użytkownicy muszą tylko otworzyć aplikację EKG i położyć palec wskazujący na cyfrowej koronie. Po zarejestrowaniu odczytu EKG zapis i rytm serca są zapisywane w aplikacji Health na iPhonie.

WatchOS 5.2 Aktualizacja jest tutaj; Przynosi funkcję EKG do Apple Watch Poza USA 1

WatchOS 5.2 aktualizacja dodaje także obsługę AirPods 2, umożliwiając im połączenie z Internetem Apple Watch z tekstem w czasie rzeczywistym (RTT) dla połączeń telefonicznych. Istnieją również dwie nowe tarcze zegarków Hermès, które pasują do kolekcji zespołu Hermès.

WatchOS 5.2 aktualizacja jest teraz dostępna do pobrania za pośrednictwem Apple Watch aplikacja na dowolnym obsługiwanym telefonie iPhone. Na temat EKG AppleInformacja o wersji zawierała listę krajów, które będą miały tę funkcję. Niestety Malezja nie znajduje się na liście.

(Źródło: Apple, The Verge // Obraz: MacRumors)