Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

WatchOS wydany 9.0.1 dla Apple Watch Ultra, który rozwiązuje problemy z dźwiękiem

Wczoraj na całym świecie zaczęli napływać nowi. Apple Watch Ultra. Smartwatch, który ma pieczęć solidności, aby zaatakować rynek sportów bardziej ekstremalnych. W tym sensie i aby rozwiązać problem z dźwiękiem, który dotknął urządzenie, firma z Cupertino wydała poprawkę.

Jeśli jesteś jednym z właścicieli, którzy już otrzymali twoje Apple Watch Ultra, a następnie zainstaluj watchOS 9.0.1.

Obraz Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra jeszcze lepsze

TEN Apple zwraca szczególną uwagę na sprzęt, gdy trafia na rynek. Zawsze są poprawki, błędy, które należy naprawić, gdy urządzenia napotkają tysiące lub miliony nowych scenariuszy użytkowania. Mimo to niektóre błędy są również niezrozumiałe, głównie na urządzeniach, które od miesięcy otrzymują wersje beta używane i testowane przez wiele tysięcy ludzi na całym świecie.

W tym konkretnym przypadku i jest to nowy element wyposażenia w już tradycyjnym segmencie marki Apple, w niektórych przypadkach Ultra może mieć problemy z dźwiękiem. To jest Nowa wersja 90,01 naprawia dokładnie ten błąd, którego niektórzy mogli doświadczyć.

Ten problem może pojawić się, gdy użytkownik używał zegarka do wykonywania połączeń telefonicznych lub wywoływania Siri a gdy otrzymaliśmy odpowiedź, niektórzy właściciele zauważyli, że coś nie będzie tak dopracowane, jak powinno być.

Obraz Apple Watch Ultra z systemem watchOS 9.0.1

Pomaga pełna kontrola nad sprzętem Apple i użytkownik

Nie jest nowy i zawsze tak było. W wydaniach, nawet z oficjalną wersją sistema operativo przetestowane do wyczerpania w trybie beta, po wydaniu na świat urządzenia napotykają wiele milionów scenariuszy, które nie zostały uwzględnione w wersjach testowych. dobro Apple jest mieć taką kontrolę nad swoim ekosystemem, aby móc działać bardzo szybko. Jeden z przypadków, które widzieliśmy w tym tygodniu, dotyczył problemu z aparatami iPhone 14 Pro i Pro Max.

Po problemach z aparatem, który w niektórych przypadkach wibrował i generował rozmyte zdjęcia podczas korzystania z aplikacji innych firm, w modelach Pro firma z Cupertino wypuściła iOS 16.0.2 co natychmiast rozwiązało problem.

Więc jeśli masz swój Apple Watch Ultra już na nadgarstku, załóż go na ładowarkę i zaktualizuj. Aby to zrobić, otwórz aplikację Watch na swoim iPhonie i przejdź do Ogólne> Aktualizacja oprogramowania. Jak wspomniano, aby zainstalować nowe oprogramowanie, Twój Apple Watch musi mieć co najmniej 50% mocy baterii, być umieszczony na ładowarce i oczywiście znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Przeczytaj też: