Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Waves przenosi zabawne, płynne animacje na ekran główny Twojego iPhone’a po jailbreaku

Podczas gdy większość poprawek jailbreak jest dokonywana w odpowiedzi na jakiś problem lub niedogodności w iOS, niektóre istnieją wyłącznie dla dobrej zabawy i rozrywki. Nowa darmowa wersja z dubbingiem Fale autorstwa programisty iOS Muirey03 jest pięknym przykładem tego ostatniego.

Jak mogłeś już wywnioskować z nazwy i przykładu zrzutu ekranu powyżej, Waves wprowadza animację inspirowaną płynami na ekran główny Twojego iPhone’a lub iPada. Płyn przedstawiony na zrzucie ekranu jest wrażliwy na ruch, co oznacza, że ​​przechylanie urządzenia powoduje, że płyn porusza się tak, jak nakazują prawa fizyki w prawdziwym świecie.

Jeśli zastanawiasz się, jak to wygląda, obserwuj ruchy na animowanym obrazie GIF poniżej:

Warto zauważyć, że animacja pojawia się tylko na ekranie głównym, więc nie jest to coś, co zobaczysz, gdy telefon jest zablokowany lub podczas korzystania z aplikacji. To powiedziawszy, poprawka jest subtelna i nie przytłaczająca na poziomie całego systemu.

Waves dodaje panel preferencji do aplikacji Ustawienia, w którym można skonfigurować niektóre opcje:

Tutaj możesz:

  • Skonfiguruj amplitudę płynu za pomocą suwaka
  • Skonfiguruj wysokość płynu za pomocą suwaka
  • Skonfiguruj kolor fali płynnej za pomocą próbnika kolorów

Jak zawsze, możemy docenić dostęp do próbnika kolorów zamiast wstępnie ustawionej listy kolorów, ponieważ zapewnia on użytkownikowi końcowemu większy wybór na dłuższą metę. Fajne jest również to, że możesz dostosować amplitudę i wysokość płynu, ponieważ każdy ma własne preferencje dotyczące tego, jak coś takiego powinno wyglądać.

Waves to czysto estetyczna modyfikacja więzienia, przeznaczona do celów rozrywkowych, i jako taka, niektórzy mogą bezwstydnie nazywać ją „bezużyteczną”, ale to dalekie od sensu. Tego rodzaju modyfikacje zorientowane na rozrywkę mogą pomóc Ci pochwalić się zepsutym telefonem znajomym i przypomnieć otaczającym Cię, dlaczego w ogóle fajnie jest mieć jailbreak.

Jeśli chcesz wypróbować Waves dla siebie, możesz pobierz go za darmo z repozytorium Cydii Packix. Waves jest reklamowane do pracy na telefonach z jailbreakiem z systemem iOS 10 i nowszym; programista wprowadził poprawkę w odpowiedzi na prośbę ze społeczności i ma open-source to na GitHub dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak działa ta poprawka.

Note: jeśli po zainstalowaniu Waves doświadczasz straszliwego rozładowania baterii, programista zaleca jego odinstalowanie. Nie powinno to powodować problemów dla większości, a my sami nie doświadczyliśmy rozładowania baterii podczas testów, ale niektóre poprawki nie współgrają ze sobą i chcieliśmy was uprzedzić.

Co sądzisz o Waves jako ulepszeniu zorientowanym na rozrywkę? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Table of Contents