Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wellness, utrata masy ciała i firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią zdrowia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wellness, utrata masy ciała i firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią zdrowia

Jeśli szukasz sposobów na zarabianie pieniędzy w branży odchudzania i fitness, sprawdź tę ogromną listę produktów zdrowotnych i wellness do sprzedaży w domu.

Czy wiesz, że przewiduje się, że globalna branża zdrowia i dobrego samopoczucia wzrośnie do 7 bilion w 2025 r?! To prognozowana roczna stopa wzrostu 9.9%.

Jeśli chcesz zarobić na branży zdrowia i dobrego samopoczucia, rozważ jedną z tych firm zajmujących się zdrowiem, odchudzaniem lub sprzedażą bezpośrednią zdrowia, aby przynieść dochód swojej rodzinie.

Oto lista firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, które oferują domowe możliwości biznesowe w niszach związanych z odnową biologiczną, odchudzaniem, fitnessem i zdrowiem.

Firmy sprzedaży bezpośredniej Athleisure

Jeśli kochasz sportowy styl, taki jak Lululemon i Athleta, pokochasz te możliwości bezpośredniej sprzedaży odzieży sportowej i aktywnej.

1. Odzież sportowa KEYLIME

Dzięki KEYLIME Athletic Wear możesz zarabiać na sprzedaży bluz, podkoszulków, spodni do jogi, koszul, szortów, akcesoriów i nie tylko. Jako przedstawiciel otrzymujesz 40% zniżki na pakiety próbek i 20-40% zniżki na zamówienia online. Klienci kupują próbki w cenie detalicznej, a Ty zatrzymujesz swoje zarobki. Możesz sprzedawać ubrania na pop-up party, online, poprzez indywidualne konsultacje i w mediach społecznościowych. Przedstawiciele mogą zacząć już od 79 USD.

2. Zia Active

Zyia Active sprzedaje odzież sportową dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jako przedstawiciel Zyia możesz zarobić 20-25% na sprzedaży osobistej i dodatkowej prowizji za budowanie zespołu. Na stronie internetowej nie ma zbyt wielu informacji na temat możliwości, ale możesz poprosić o dodatkowe informacje za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zyia Active jest dostępna w USA, Kanadzie i Australii.

Firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią wellness i zdrowia

Istnieje wiele możliwości pracy w domu za pośrednictwem firm zajmujących się zdrowiem i zdrowiem. Firmy te tworzą i promują produkty, takie jak suplementy, olejki eteryczne i inne produkty, które odpowiadają potrzebom ich konsumentów w zakresie dobrego samopoczucia. Z biegiem lat stały się również coraz bardziej popularne. Jeśli interesuje Cię promowanie produktów zdrowotnych i poprawiających samopoczucie, oto kilka firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią.

3. Amwaya

Amway sprzedaje witaminy, suplementy, produkty wspomagające odchudzanie, odżywki dla sportowców, kosmetyki, produkty do kąpieli i domowe. Musisz kupić zestaw startowy, a właściciele firm zarabiają na sprzedaży produktów, premiach za wyniki i zachętach do rozwoju. Nie było żadnych informacji o tym, ile prowizji zarabiają właściciele firm, ale Amway jest członkiem Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (DSA).

4. Arbonne

Arbonne tworzy całkowicie naturalne, wegańskie, oparte na roślinach kosmetyki, suplementy i produkty do pielęgnacji skóry. Firma koncentruje się na byciu świadomym ekologicznie dzięki opakowaniom z recyklingu, produkcji kompensującej emisję dwutlenku węgla i pojemnikom bez odpadów. Niezależni konsultanci dołączają, kupując zestaw powitalny za 49 USD. Możesz także kupić produkty przecenione za 35-50% ceny detalicznej. Istnieją również dodatkowe minimalne wymagania dotyczące sprzedaży, aby zachować status konsultanta. Sprzedawcy zarabiają do 35% na osobistej sprzedaży detalicznej i 15% na sprzedaży osobom objętym programem klienta preferowanego. Arbonne oferuje również programy motywacyjne i możliwości premiowe.

5. doTERRA

Firma zajmująca się olejkami eterycznymi, doTERRA, zyskała ogromną popularność dzięki swoim olejkom i mieszankom olejków, a także zdrowym produktom zawierającym esencje roślinne. Sprzedawcy dołączają za opłatą w wysokości 35 USD, która jest zniesiona przy zakupie zestawu startowego (zestawy zaczynają się od 155 USD). Członkostwo jest odnawiane za 25 USD rocznie. Zwolennicy odnowy biologicznej zarabiają 25% zysków ze sprzedaży detalicznej, a także 15% z zakupów dokonywanych przez preferowanych członków (tych, którzy dołączają pod nimi). Możesz także zdobywać bonusy, powiększając swój zespół preferowanych członków i zwolenników dobrego samopoczucia.

Rekommenderad:  ChatGPT AI na smartfonie? Prezes Honor mówi, że tak może się stać

6. Wiecznie żyjący

Forever Living to międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą aloesu i produktów zdrowotnych pochodzących z pszczół. Ponieważ są firmą międzynarodową, ich struktura sprzedaży i premii jest oparta na systemie punktowym. Kurs wymiany punktów na dolary różni się w zależności od produktu, ale za każdy sprzedany produkt otrzymujesz określoną liczbę punktów. Sprzedający muszą sprzedawać powyżej określonej kwoty, aby zachować status aktywnego sprzedawcy. Istnieją dodatkowe zachęty, takie jak samochód, podróże, udział w odosobnieniach szkoleniowych dla menedżerów i inne. Aby zostać właścicielem firmy Forever (FBO), musisz kupić pakiet startowy, którego cena waha się od 26,88 USD do 439,74 USD.

7. Kyani

Reklamowane jako przeciwutleniające pożywienie, produkty Kyäni pochodzą z borówki alaskańskiej i skupiają się wokół tego, co nazywają „trójkątem zdrowia”, składającym się z trzech kluczowych produktów przyjmowanych w ciągu dnia. Aby sprzedawać dla Kyäni, członkowie płacą opłatę startową. Członkowie otrzymują rabat na zamówienia w cenach hurtowych, a następnie zarabiają na odsprzedaży produktów. Członkowie otrzymują również premie i zachęty za rekrutację nowych członków do zespołu Kyäni i uzyskiwanie zwrotu ze sprzedaży dokonanej przez ich rekrutów.

8. Marki Le-Vel

Le-Vel THRIVE to linia suplementów stworzona z najwyższej jakości naturopatycznych witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych, przeciwutleniaczy, probiotyków i nie tylko. Naturopatyczne zioła, suplementy i witaminy THRIVE zostały opracowane w celu rozwiązania problemów, takich jak niski poziom energii, problemy trawienne, funkcjonowanie stawów i ogólne samopoczucie. Jako promotor Le-Vel THRIVE zdobędziesz „PV” lub punkty, które są równoznaczne z zarobkami. Sprzedaj produkt za 100 USD, aby ustanowić swoją rolę dostawcy. Następnie zarabiasz do 20% prowizji od sprzedaży produktów i dodatkowe bonusy, gdy rejestrujesz innych członków.

9. Słońce natury

Nature’s Sunshine tworzy obszerną linię witamin, ziół, minerałów i produktów uzupełniających. Ich najpopularniejsze produkty to suplementy probiotyczne, witamina D3, płynny chlorofil i Nutri-Calm, mieszanka ziołowa. Stanie się konsultantem w Nature’s Sunshine kosztuje 40 USD. Następnie konsultanci kupują produkty po cenie hurtowej 45% od ceny detalicznej, a następnie odsprzedają je online, w swoim sklepie lub na siłowni. Prowizje od sprzedaży są również zarabiane przez członków sponsorujących downline.

10. Nowa epoka

Dawniej Morinda, NewAge sprzedaje napoje zdrowotne i wellness, żywność, suplementy, CBD, olejki eteryczne, produkty odchudzające oraz produkty do pielęgnacji skóry i urody. Aby dołączyć do NewAge jako partner marki, musisz kupić zestaw startowy. Nie udało mi się ustalić, ile partnerzy marki zarabiają dzięki tej możliwości biznesowej, więc musisz się z nimi skontaktować.

11. Nikken

Nikken sprzedaje filtry do wody, produkty do pielęgnacji skóry, produkty odżywcze, produkty higieniczne, stabilizatory, oczyszczacze powietrza i produkty wspomagające sen, w tym kołdry i maski do spania. Konsultanci dołączają za niewielką opłatą i roczną opłatą za odnowienie. Następnie konsultanci kupują produkty po obniżonej cenie i odsprzedają je z zyskiem. Mogą również zarabiać na sprzedaży downline. Podobnie jak w przypadku wielu firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, konsultanci nie mogą sprzedawać za pośrednictwem firm takich jak eBay, Amazoni Etsy, chociaż mogą się reklamować i tworzyć własne blogi promujące sprzedaż.

12. Shaklee

Shaklee oferuje szereg produktów zdrowotnych, w tym suplementy diety, koktajle kontrolujące wagę i batony, a także kosmetyki przeciwstarzeniowe i kosmetyki. Oferują również naturalne środki czystości do domu. Firma ma ocenę A+ przyznaną przez Better Business Bureau (BBB) ​​i twierdzi, że nie testuje na zwierzętach. Aby zostać dystrybutorem, musisz kupić biznesowy zestaw startowy za 49,95 USD, a także masz możliwość zakupu zestawu produktów ze zniżką. Jako dystrybutor możesz zdobywać premie dzienne, miesięczne i lojalnościowe.

Rekommenderad:  Jak drukować dwustronnie w Dokumentach Google

13. Jedność

Unicity sprzedaje szeroką gamę produktów zdrowotnych, które pomagają w różnych problemach zdrowotnych. Takie jak herbaty oczyszczające, kosmetyki przeciwstarzeniowe, produkty odchudzające i produkty higieny osobistej. Aby dołączyć do Unicity jako dystrybutor, musisz zapłacić 40 USD składki członkowskiej. Unicity stosuje system punktowy, więc zarobki różnią się w zależności od produktu, ale podobnie jak w przypadku wielu możliwości sprzedaży bezpośredniej, Współpracownicy otrzymują premie za zapisy w strukturze i sprzedaż.

14. USANA

USANA tworzy linię witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Oferują również produkty zdrowotne, takie jak koktajle odchudzające i zastępujące posiłek, a także produkty kosmetyczne przeciwstarzeniowe i do pielęgnacji skóry. Jako firma międzynarodowa, USANA, podobnie jak wiele wymienionych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, wykorzystuje system punktowy do śledzenia sprzedaży. Prowizje i koszty różnią się w zależności od kraju i sprzedawanego produktu. Aby dołączyć do USANA, musisz kupić produkty. W miarę rozwoju zarabiasz na sprzedaży w sieci, a także na własnej, spersonalizowanej stronie internetowej.

15. Młodość

Rodzina Youngevity oferuje ponad 2,000 produktów zdrowotnych i wellness, w tym suplementów, olejków eterycznych, kosmetyków, żywności i napojów, odzieży, produktów konopnych i nie tylko! Dystrybutorzy mogą zarejestrować się za 30 USD z roczną opłatą w wysokości 49,95 USD. Dzięki Youngevity możesz sprzedawać produkty za pośrednictwem spersonalizowanej strony internetowej, aplikacji mobilnej i online. Mają też Ocena + na stronie BBB.

16. Młode życie

Young Living jest popularnym dystrybutorem olejków eterycznych. Oferują wiele zastrzeżonych mieszanek olejków, w tym popularne linie Thieves, Stress Away i Vitality. Oferują również suplementy i napoje stworzone z NingXia Red — pochodnej jagód goji. Dystrybutorzy Young Living dołączają do zakupu niezbędnego zestawu biznesowego, który kosztuje 29,95 USD. Następnie zarabiają pieniądze poprzez sprzedaż produktów na imprezach w domu i członkach downline. Young Living jest członkiem DSA.

Firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią fitness

Dla miłośników fitnessu możliwości sprzedaży bezpośredniej są doskonałym rozwiązaniem. Promowanie produktu, który wspiera Twój zdrowy styl życia, jest nie tylko motywujące, ale możesz także otrzymać zniżki i własne członkostwo, dołączając do firmy. Jeśli pasjonujesz się fitnessem, pomaganiem innym w powrocie do zdrowia i miłością

17. Zespół Beachbody

Team Beachbody oferuje produkty odżywcze, sprzęt i DVD fitness. Ich popularna linia Shakeology działa jako zamiennik posiłku. Posiadają również popularną linię DVD INSANITY i P90X. Beachbody różni się nieco od innych firm zajmujących się marketingiem bezpośrednim, ponieważ działasz jako trener, pomagając ludziom opracować plan ćwiczeń i diety, aby pomyślnie osiągnąć swoje cele. Ich trenerzy zdrowia i kondycji dołączają za jedyne 39,95 USD, a następnie są odpowiedzialni za miesięczną opłatę w wysokości 15,95 USD, aby utrzymać swój status. Trenerzy zarabiają 25% prowizji od sprzedaży detalicznej, a także otrzymują premie za sprzedaż w sieci. Zespół Beachbody ma Ocena + z BBB i są członkami DSA.

Kliknij tutaj, aby przeczytać historię sukcesu jednego trenera zdrowia i fitnessu Beachbody.

Firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią odchudzania

Wiele firm zajmujących się zdrowiem i zdrowiem promuje utratę wagi jako część zdrowego stylu życia. Istnieją jednak firmy, których głównym celem jest pomaganie ludziom w odchudzaniu. Jeśli wyruszyłeś we własną podróż odchudzania lub pasjonujesz się pomaganiem innym w uzyskaniu pewności siebie, sprawdź te firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednią.

Rekommenderad:  USA zakazały Huawei produkcji chipów, ale przygotowują się do sprzedaży ich własnych - -

18. Rzecznik

Advocare sprzedaje koktajle energetyczne, poprawiające wyniki sportowe, dobre samopoczucie i kontrolę wagi, napoje i suplementy. Aby zostać dystrybutorem, musisz uiścić opłatę w wysokości 59 USD; możesz również kupić produkty z 40% rabatem od ceny detalicznej. Dystrybutorzy zarabiają 20-40% prowizji od sprzedaży oraz dodatkowe zachęty i premie za łączny wolumen sprzedaży i realizację miesięcznych celów. Advocare jest członkiem DSA.

19. Isageniks

Isagenix sprzedaje produkty do kontroli wagi, pielęgnacji skóry, codziennego odżywiania i produktów fitness. Współpracownicy mogą dołączyć za niewielką opłatą i zarabiać prowizję od produktów, które uwielbiają sprzedawać. Isagenix jest członkiem BBB (ocena A+) i DSA. Isagenix oferuje produkty odchudzające, w tym koktajle zastępujące posiłek, produkty przeciwstarzeniowe i wzmacniacze energii. Współpracownicy mają dodatkowe możliwości zarobkowe, w tym premie od sprzedaży prowadzonej przez Twój zespół. Podobnie jak w przypadku wielu firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, sprzedaż opiera się na systemie punktowym, więc cele różnią się produktami ubocznymi.

20. To działa!

To działa! oferuje chudy zimny napar, keto kawę i herbatę, suplementy i ich słynną „zawijaną rzecz”. Promują szeroką gamę produktów, w tym produkty do twarzy i produkty zdrowotne, ale ich okłady na ciało są najbardziej popularne i dobrze znane. Aplikator do ciała (okłady) to okład z tkaniny, który napina i ujędrnia skórę, zmniejszając oznaki cellulitu i tkanki tłuszczowej. Aby dołączyć do To działa! i zostajesz dystrybutorem, kupujesz zestaw startowy za 149 USD. Dystrybutorzy zarabiają prowizję na podstawie sprzedaży swoich klientów i dystrybutorów.

21. Splot

Plexus sprzedaje probiotyki, suplementy i produkty do higieny osobistej, w tym kremy i produkty do pielęgnacji skóry. Ich produkty promują zdrowie układu pokarmowego i podobno poprawiają i zachęcają użytkowników do utraty wagi, a ich Plexus Slim (różowy napój) jest jednym z najpopularniejszych. Ambasadorzy marki płacą za zestaw powitalny, aby dołączyć i otrzymać dostęp do produktów po cenach hurtowych dla siebie i sprzedawać klientom. Plexus opiera się na systemie punktowym, więc Ambasadorzy muszą zdobyć 100 punktów w strukturze, aby otrzymać premie. Są też członkami tzw DSAi mają Ocena + z BBB.

Wniosek

Jeśli masz pasję do niszy związanej ze zdrowiem, fitnessem, odchudzaniem lub odnową biologiczną, istnieje szansa, że ​​istnieje możliwość sprzedaży bezpośredniej, która może wzbudzić Twoje zainteresowanie. Potencjał zarobkowy dla każdej firmy zajmującej się sprzedażą bezpośrednią jest bardzo zróżnicowany, dlatego przed skorzystaniem z możliwości należy przeprowadzić własne szeroko zakrojone badania.

Sprzedajesz produkty związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem? Jeśli tak, chcielibyśmy usłyszeć, w jakiej firmie jesteś.

Pierwotnie opublikowane 16 stycznia 2018 r. Treść zaktualizowana w maju 2023 r.