Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wersja 3dcarta 6.6 aktualizacja

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wersja 3dcarta 6.6 aktualizacja

W tym tygodniu uruchomiliśmy wersję 3dcart 6.6. Wdrożenie jest częścią naszej ciągłej strategii zapewniania naszym klientom szybkich innowacji poprzez zwinne tworzenie oprogramowania.

Oto nowe elementy, które naszym zdaniem są dla Ciebie najważniejsze.

  • Wersja beta usługi Single Page Checkout v2. Nasz nowy uproszczony Kasa na jednej stronie jest teraz w wersji Beta i jest dostępny dla wszystkich sprzedawców 3dcart. Uwzględniając najnowsze standardy użyteczności dla e-commerce, ta nowa strona kasy pomoże zwiększyć liczbę konwersji w Twoim sklepie internetowym.
  • Aktualizacja zaufanych sklepów Google. Integracja GTS została zaktualizowana, aby obsługiwać najnowsze zmiany Google. Bycie Google Trusted Store daje kupującym pewność, że zapewnisz im doskonałą obsługę. Aplikuj już dziś – to łatwe i darmowe ..
  • Integracja WePay. Nowa integracja płatności z dostawcą płatności WePay.
  • Aktualizacja wysyłki do obliczania wagi wymiarowej. Dzięki predefiniowanym pudełkom na Twoje produkty, system określi teraz najlepsze dopasowanie do Twoich produktów na podstawie ich wymiarów.
  • Responsywne e-maile transakcyjne. Wszystkie e-maile transakcyjne, w tym powiadomienia o zamówieniach i wiadomości dotyczące konkretnych produktów, zostały zaktualizowane do e-maili responsywnych. Aktualizacja do najnowszej wersji jest łatwa bezpośrednio z panelu sterowania.
  • Pytania dotyczące bezpieczeństwa konta administratora.Zwiększone bezpieczeństwo Twojego konta 3dcart dzięki pytaniom zabezpieczającym, które ochronią Twoje poufne informacje, gdy nadejdzie czas na odzyskanie hasła do panelu administracyjnego.
  • Integracja ptaszarni firmy Adobe.Z łatwością edytuj obrazy z Panelu sterowania 3dcart dzięki wbudowanej integracji Adobe Aviary.

Zawsze szukamy opinii, pomysłów na funkcje i sposobów na ogólne ulepszenie oprogramowania. Nie wahaj się przesłać nam swoich przemyśleń za pośrednictwem naszego portalu zwrotnego pod adresem https://3dcart.uservoice.com .

Sprzedawcy zainteresowani zapoznaniem się z całą listą poprawek błędów i aktualizacji funkcji mogą odwiedzić sekcję ogłoszeń na forum 3dcart. Szczęśliwy sprzedaży!

Rekommenderad:  Telegram: nadchodzi aktualizacja miesiąca, wiele nowych funkcji dla wszystkich