Wersja ekonomiczna? Xiaomi potwierdza nowe pasmo Mi

Wpisany przez Elena Díaz, 20 listopada 2019 o 12:30 Wpisany przez Elena Díaz, 20 listopada 2019 o 12:30

Jednostka zależna Xiaomi w Indiach była odpowiedzialna za publikację serii tweetów opisujących nową prezentację produktu, która odbędzie się 21 listopada.

W czerwcu tego roku Xiaomi ogłosiło oficjalną premierę w Hiszpanii nowego zespołu Xiaomi Mi 4, inteligentna bransoletka chińskiej firmy, aby stawić czoła konkurencji w tym sektorze.

Zespół Mi 4 Przybył z nowymi funkcjami i odnowionym wyglądem, w szczególności ekran zajmował o 40 procent więcej powierzchni, z technologią AMOLED i funkcjami takimi jak wbudowanie czujnika tętna 24 godziny na dobę.

Wersja ekonomiczna? Xiaomi potwierdza nowe pasmo Mi 1

Ekonomiczna wersja Mi Band

Teraz to poznaliśmy chińska firma wprowadzi na rynek kolejny nowy, tańszy model 21 listopada. Jakie funkcje będzie mieć następny zespół Xiaomi Mi? Czym różni się od innych modeli?

Może to być wersja Mi Band 3i, ponieważ Xiaomi w przeszłości używało tej samej techniki rynkowej. Po opuszczeniu Mi Band 3, firma zaprezentowała najbardziej ekonomiczną wersję, choć z bardziej ograniczonymi funkcjami: Mi Band 2i. W rzeczywistości W zwiastunach, które wyciekły, możemy zobaczyć bransoletę o konstrukcji podobnej do Mi Band 3 z małą literą „i” w komunikacie: „Podpal swoją kondycję Yourney”.

Wersja ekonomiczna? Xiaomi potwierdza nowe pasmo Mi 2

Jednostka zależna Xiaomi w Indiach była odpowiedzialna za publikację serii tweetów opisujących nową prezentację produktu, która odbędzie się 21 listopada.

Będziemy musieli poczekać do jutra, aby dokładnie wiedzieć, co to jest bransoletka, ale biorąc pod uwagę poprzednie produkty, jeśli jest to ekonomiczna wersja Mi Band 4 firmy będzie miał mniejszą funkcjonalność. Na przykład mogliby zrezygnować z czujnika serca lub z mniejszej pojemności baterii.