WhatsApp będzie miał wiadomości w 2020 roku! Wiedz co to jest

Kto nie korzysta z WhatsApp, bierze palec w powietrze! W rzeczywistości ta platforma komunikacyjna jest jedną z najczęściej używanych na świecie, a aplikacja jest jedną z najczęściej pobieranych w ciągu ostatniej dekady.

Ale WhatsApp będzie miał jeszcze więcej wiadomości w 2020 roku! Spełnij oczekiwania na przyszły rok.

WhatsApp będzie miał wiadomości w 2020 roku! Wiedz co to jest

WhatsApp jest używany przez 1,5 miliony użytkowników na całym świecie. Ta platforma komunikacyjna będzie jeszcze bardziej kompletna dzięki nowym funkcjom, które otrzymasz już w 2020 roku.

Czego nowego oczekuje się w WhatsApp na 2020 rok

WhatsApp ma szeroką listę możliwych funkcji, które mogą być częścią platformy już w 2020 roku. Najważniejsze z nich to:

Przeglądarka internetowa w aplikacji

Podobnie jak inne narzędzia do czatowania, będziesz mieć przeglądarkę w samej aplikacji. Jest to „skopiowana” funkcja Telegramu, która pozwala bezpiecznie otwierać linki do rozmów.

Jest to „normalny” krok, biorąc pod uwagę, że ostatnio zaczął on umożliwiać odtwarzanie łączy wideo hostowanych na innych platformach bez opuszczania środowiska aplikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane

Kolejną nową funkcją jest wyszukiwanie zaawansowane. Według informacji w samej aplikacji będzie można znaleźć wiadomości, zdjęcia i filmy. W praktyce możliwe będzie wyszukiwanie dowolnego rodzaju pliku multimedialnego w WhatsApp.

Aplikacja będzie również mieć historię przeprowadzonych wyszukiwań.

Odtwarzanie wiadomości audio za pośrednictwem obszaru powiadomień

W przypadku wiadomości audio oczekuje się, że będzie możliwe odtwarzanie wiadomości audio za pośrednictwem obszaru powiadomień. Dzięki tej funkcji nie trzeba otwierać samej aplikacji w celu uzyskania dostępu do wiadomości.

WhatsApp będzie miał wiadomości w 2020 roku! Wiedz co to jest

Identyfikacja profilu kodu QR

Jak to istnieje w Instagram, Twój profil WhatsApp może być identyfikowany przez kod QR. Ta funkcja umożliwia także łatwe udostępnianie swojego profilu bez konieczności podawania swojego numeru.

Tryb ciemny

Do 2020 r. (Ostatecznie) WhatsApp otrzyma długo oczekiwany tryb ciemności. Ten tryb pomaga oszczędzać energię baterii. Będzie to również interesująca funkcja dla tych, którzy lubią korzystać z urządzenia mobilnego w nocy, tryb ciemny może złagodzić zmęczenie oczu.

Wiadomości autodestrukcyjne

To kolejna funkcja dla tych, którzy lubią maksymalne bezpieczeństwo. Zgodnie z tym, co zostało ujawnione, użytkownik może określić, czy wiadomość wygaśnie w ciągu 5 sekund lub godzinę – dowiedz się więcej tutaj.

Filtry do zdjęć takich jak Instagram

Wreszcie, kto nie lubi stosować filtrów do swoich zdjęć? Plotka głosi, że WhatsApp będzie miał również filtry lub efekty Bumerangu, jeśli istnieją Instagram.

I to będą główne wiadomości oczekiwane w WhatsApp już w 2020 roku. Dzięki nowym funkcjom WhatsApp będzie wyglądał jeszcze bardziej jak Telegram… nieźle!

Przeczytaj także.