Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

WhatsApp chce teraz, abyś mógł korzystać z usługi przesyłania wiadomości na 2 smartphones

WhatsApp przekształca swoją usługę przesyłania wiadomości, aby dać użytkownikom nowe możliwości. Od zawsze wymagały one obsługi wielu urządzeń jednocześnie, obejmując nie tylko tablety i komputery stacjonarne, ale także kilka smartphones.

Jeśli pierwsza część jest już w fazie testów i prawdopodobnie zostanie wkrótce wydana, o drugiej nigdy nie dyskutowano. Nowe odkrycia pokazują, że WhatsApp może mieć niespodziankę już wkrótce, wraz z pojawieniem się wsparcia dla 2 smartphones.

Whatsapp smartphones testy obsługi wiadomości

WhatsApp wciąż rośnie w funkcje

Użytkownicy WhatsApp od dawna czekali na możliwość niezależnego korzystania ze swoich kont na wielu urządzeniach. Ten scenariusz był już możliwy, ale nadal wymagał obecności skonfigurowanego smartfona.

Zmiana nastąpiła jakiś czas temu, wraz z publicznym testowaniem tego, jaka będzie oczekiwana ewolucja. Kto jest w programie WhatsApp beta, może już mieć skonfigurowaną usługę przesyłania wiadomości na pulpicie i w aplikacji dla Windows i macOS, bez polegania na jakimkolwiek smartfonie.

Whatsapp smartphones testy obsługi wiadomości

będzie mógł korzystać 2 albo więcej smartphones w tej służbie

Co to teraz odkryte wydaje się posuwać ten scenariusz jeszcze dalej, ale w sensie tego, o co prosili użytkownicy. Znana strona internetowa WABetainfo znaleziony że wkrótce będziemy mogli korzystać z WhatsApp w dwóch lub więcej smartphones.

Przeprowadzone testy, nawet w przypadku wersji nieupublicznionej za pomocą tej nowej funkcji, pokazują, że po pewnym czasie wiadomości są pobierane z serwerów WhatsApp. Aby ten proces mógł się odbyć, telefon główny nie musi być podłączony do Internetu.

Nie ma jeszcze daty dla tych wiadomości w wiadomościach

Ktokolwiek odkrył tę nową funkcję, nadal nie jest pewien, czy ta możliwość będzie ograniczona do tabletów, jak naturalnie oczekiwano. Jednak, jak widać, nic nie wskazuje na to, że nie może dotrzeć do smartphones.

Rekommenderad:  Cosmo Communicator - smartfon z systemem Android i Linux

Jeszcze daleka droga do codziennego oglądania tej nowej rzeczy. Jest to jednak ważny krok, aby wprowadzić WhatsApp i jego usługę przesyłania wiadomości do nowych przestrzeni i bez żadnego uzależnienia od sprzętu lub platform, które mogą mieć.