WhatsApp działa 4 różne urządzenia z tym samym kontem?

W przeciwieństwie do innych usług komunikacyjnych WhatsApp używa numeru telefonu jako identyfikatora. Strategia jest interesująca, ale ma również pewne ograniczenia. Na przykład nie można uruchomić aplikacji na smartfonie bez karty SIM (tylko przez Internet).

Ale osoby odpowiedzialne za tę usługę już się tym zajmują! Wkrótce będzie można uruchomić WhatsApp 4 różne urządzenia jednocześnie.

WhatsApp działa 4 różne urządzenia z tym samym kontem? 1

WhatsApp będzie działać na wielu urządzeniach jednocześnie

WhatsApp jest jednym z najciekawszych narzędzi komunikacji. Serwis oferuje wiele ciekawych wiadomości, ale wkrótce otrzymasz więcej.

Jedną z nowości, o których mówiono, jest możliwość jednoczesnego działania tego samego konta na więcej niż jednym urządzeniu. Według strony internetowej WaBetainfo ta platforma komunikacyjna będzie działać 4 różne urządzenia z tym samym kontem.

Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju i nie wiadomo, kiedy zostanie wydana. Na razie, korzystając z usługi przez Internet, można mieć tę usługę na smartfonie, a także na innym urządzeniu (np. Komputerze, tablecie itp.). W następnym artykule możesz zobaczyć wszystkie potrzebne kroki.

WhatsApp, do której należy teraz Facebook, jest jednym z najczęściej używanych na świecie. Według tegorocznych informacji platforma ta łączy więcej niż 2 miliard użytkowników na całym świecie, znaczna liczba w porównaniu do wszystkich istniejących alternatyw.

Przeczytaj też…