Whatsapp na PC Pobierz bezpłatnie na Windows 7, 8, I XP

Jeśli jesteś obecnie tak połączony, jak reszta świata, istnieje duża szansa, że ​​masz znajomych w różnych aplikacjach do przesyłania wiadomości mobilnych. Jednym z tych, które przetrwały próbę czasu i nadal mogą się poszczycić milionami codziennych użytkowników, jest WhatsApp, który jest teraz o wiele bardziej dostępny niż kiedykolwiek wcześniej, teraz, gdy możesz uzyskać do niego dostęp z komputera Mac lub Windows PC (z systemami operacyjnymi od XP, Vista, 7, 8lub 10.) Wielu użytkowników nadal uważa, że ​​potrzebujesz emulatora, aby uruchomić WhatsApp na swoim komputerze stacjonarnym lub laptopie, ale dzięki zmianom dokonanym przez programistów WhatsApp już nie ma takiej możliwości!

Dzięki swojej odporności na rodzaje reklam, nadęty charakter i niepotrzebne flashowanie, które nęka wiele aplikacji do komunikacji mobilnej, WhatsApp utrzymuje swoją niszę dość dobrze przez wiele lat. Jest ściśle zintegrowany z listą kontaktów Twojego telefonu i może być bardziej niż większość usług przesyłania wiadomości prawdziwe zamiennik wbudowanego systemu wiadomości tekstowych na urządzeniu mobilnym. Jest tak samo usprawniony, jak wszystko, co jest w zestawie AppleUrządzenie iOS lub system operacyjny Google Android. Lukier na ciastku? Rozmowy wideo są już w drodze, dzięki niedawno odkrytym testom wersji beta WhatsApp na Androida.

Fakt, że możesz uzyskać do niego dostęp bez mnóstwa dodatkowych obręczy do przeskoczenia na swoim Windows PC lub Mac tylko osłabi ofertę, a dzięki portalowi internetowemu Whatsapp nie będziesz musiał się martwić o pobieranie, aktualizowanie lub instalowanie oprogramowania innych firm. Chociaż jesteśmy wielkimi fanami niektórych emulatorów Androida, tutaj w Appamatix, będziemy absolutnie zadowoleni, gdy możesz całkowicie pominąć ten krok i uzyskać dostęp do wiadomości, który chcesz bez konieczności instalowania byle co. Oczywiście, że tam jest aplikacja komputerowa dla WhatsApp, a my również ci to podamy, ale pod względem dostępności nic obecnie nie przewyższa aplikacji internetowej WhatsApp.

Whatsapp na PC Pobierz bezpłatnie na Windows 7, 8, I XP 1

Oczywiście nie możesz mieć tego wszystkiego bez jednego zastrzeżenia (co jest przeszkodą, którą prawdopodobnie pokonałeś, jeśli czytasz ten artykuł). Jeśli chcesz uruchomić WhatsApp na komputerze stacjonarnym lub laptopie, jesteś musisz mieć już zainstalowaną aplikację na urządzeniu mobilnym. Istnieje kilka powodów, z których wszystkie są powiązane z rdzeniem działania WhatsApp:

  • Doświadczenie WhatsApp jest nadal zorientowany na smartfony. WhatsApp Web nie zastępuje.
  • WhatsApp korzysta z listy kontaktów telefonu i innych danych w celu działania. To nie jest dostępne na PC lub Mac.
  • Każde konto WhatsApp jest nadal zrootowane na numer telefonu użyty w procesie konfiguracji.

Jeśli którykolwiek z nich jest dla Ciebie przełomowy, istnieje duża szansa, że ​​jesteś zupełnie nowy w WhatsApp. W takim przypadku możesz być pewien; mamy szybki „brudny podkład”, dzięki któremu szybko skonfigurujesz WhatsApp. Jednak jeśli tak już użytkownik WhatsApp, możesz przewinąć w dół do sekcji „WhatsApp na PC”.

Rozpoczęcie pracy z WhatsApp

Od Android i iOS zasadniczo dominują na rynku, porozmawiamy przede wszystkim o tym, jak skonfigurować WhatsApp na urządzeniach z tymi systemami operacyjnymi. Zapewniam cię, że Windows Telefon i Jeżyna użytkownicy nie są pozostawieni na lodzie! WhatsApp działa doskonale na tych urządzeniach i jest dostępny w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

Ściągnij i zainstaluj

Najpierw musisz przejrzeć sklep z aplikacjami, z którego korzysta Twoje urządzenie – albo Google Play sklep lub Apple„s Sklep z aplikacjami. Zostaw to Apple trafnie nazwać każdą aplikację. (Przykro mi, czytelnicy, obiecuję, że przestanę grać w kalambury za kilka lat).

Chociaż powinieneś być w stanie łatwo pobrać i zainstalować WhatsApp, oficjalna strona internetowa również ma linki do pobrania do wszystkich miejsc, w których możesz pobrać aplikację, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz. Tak czy inaczej, upewnij się, że aplikacja jest wyświetlana na ekranie głównym urządzenia mobilnego przed przejściem dalej.

Konfiguracja konta

Proces konfiguracji WhatsApp jest tak samo prosty jak sama aplikacja, ale jest kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć.

  • WhatsApp jest przywiązany do twojego numeru telefonu. Nie można tego obejść; tak działa aplikacja i działa dobrze.
  • Musisz włączyć uprawnienia do kontaktów, aby WhatsApp mógł znaleźć twoich znajomych.
  • Wszelkie kontakty nie za pomocą WhatsApp trzeba będzie dodać ręcznie.

Ponieważ WhatsApp nie jest w żaden sposób obsługiwany przez reklamy, nie musisz się martwić o kradzież danych kontaktowych lub osobistych w telefonie. Wszystko to pozostaje tam, gdzie jest i tam, gdzie ci się podoba. Chociaż istnieją inne funkcje, z którymi możesz bawić się i inne niuanse aplikacji do zbadania, przejdźmy do tego, jak to przekłada się na wrażenia z korzystania z komputera!

WhatsApp na PC

Istnieją dwa sposoby na uruchomienie WhatsApp na komputerze stacjonarnym lub laptopie i oba będą działać na Windows PC lub Mac bez większego wysiłku z twojej strony. Szczegółowo opiszemy wszystko poniżej, ale pozwólcie, że go poprzedzę, mówiąc, że WhatsApp Web to najprostsza metoda przeniesienia aplikacji na większy ekran.

WhatsApp Web

Nie wiem, czy programiści WhatsApp mogliby ułatwić sobie korzystanie z sieci WhatsApp. Tak długo, jak masz zainstalowaną aplikację i konto na urządzeniu mobilnym, możesz kliknąć jeden szybki link, aby sprawdzić, czy się ze mną zgadzasz.

Najpierw udaj się do Portal internetowy WhatsApp. Nie martw się, jeśli interfejs nie wygląda jeszcze znajomo. Wkrótce będzie. Będziesz wiedział, że jesteś na dobrej drodze, jeśli na środku ekranu zobaczysz odrobinę kodu QR.

Whatsapp web

Jeśli to zrobisz, otwórz WhatsApp na urządzeniu mobilnym, aby przejść do ostatniego etapu procesu instalacji. Sprawy nieco się zmienią w zależności od tego, z jakiego mobilnego systemu operacyjnego zwykle uruchamiasz WhatsApp, ale oprócz sposobu wyrażenia kilku ustawień menu, proces jest w dużej mierze taki sam.

W menu głównym WhatsApp stuknij „Ustawienia” („Menu” w systemie Android). Z tego menu stuknij „WhatsApp Web”. Uaktywni to wizjer aparatu urządzenia (co może wymagać zezwolenia przed kontynuowaniem). Następnie po prostu ustaw kod QR w portalu internetowym WhatsApp, a telefon automatycznie sparuje się z witryną WhatsApp!

Gratulacje! Jesteś teraz połączony i będziesz mieć pełną funkcjonalność WhatsApp na ekranie komputera. Możesz wysyłać zdjęcia, filmy, a nawet nagrywać wiadomości głosowe za pomocą mikrofonu komputera.

WhatsApp dla Windows

Oczywiście możesz szukać czegoś nieco bardziej zorientowanego na oprogramowanie, aby korzystać z WhatsApp i pod warunkiem, że bieganie Windows 8 lub później, możesz zainstalować klienta WhatsApp na swoim komputerze. Przepraszam, Windows XP, Vista i 7 Użytkownicy – klient komputerowy WhatsApp wymaga uaktualnienia systemu operacyjnego, zanim będzie można go używać. Użytkownicy komputerów Mac mogą również zainstalować wersję wymagań pulpitu, ale to wymaga Mac OS X 10.9 lub wyżej. Jeśli używasz czegoś nieaktualnego poza tym, być może nadszedł czas, aby pomyśleć o aktualizacji systemu operacyjnego, prawda?

W witrynie pobierania WhatsApp kliknij wersję WhatsApp, którą chcesz zainstalować. The Windows wersja jest plikiem .exe, podczas gdy Wersja Mac jest w pliku .zip, który musisz rozpakować. Bez względu na to, czego potrzebujesz, proces pobierania i instalacji jest prosty.

Po zainstalowaniu klienta na komputerze stacjonarnym lub laptopie uruchom go! Otrzymasz kod QR do zeskanowania, tak jak w portalu WhatsApp. Mimo że jest to rzeczywista instalacja oprogramowania, a nie portal internetowy, nadal należy do „WhatsApp Web” i dlatego można ją aktywować w ten sam sposób, co powyżej – skanując kod QR za pomocą urządzenia mobilnego.

Jedna szybka uwaga, jednak: gdy tylko telefon znajdzie się poza zasięgiem połączenia sieciowego, na którym znajduje się komputer, sieć WhatsApp zostanie sparowana z urządzeniem mobilnym. Nie martw się jednak; możesz połączyć się ponownie, skanując ten sam kod QR!

Ta łatwa łączność, zwłaszcza z aplikacji stworzonej przede wszystkim smartphones, daje WhatsApp przewagę nad większością konkurencji. Skorzystaj z połączeń wideo, które są obecnie w trakcie pracy nad aplikacją, a będziesz mieć dogłębną obsługę wiadomości, która oferuje wszystkie podstawowe funkcje, których oczekują współcześni użytkownicy smartfonów. Najlepsza część? Wszystko to nadal jest bezpłatne, ponieważ WhatsApp nadal utrzymuje niezmienną pozycję w stosunku do reklam zewnętrznych, które denerwują i ingerują w czas spędzany przez użytkowników w aplikacji. Windows XP, Vista i 7 użytkownicy mają tylko kilka opcji określających, w jaki sposób korzystają z tej internetowej dostępności, ale ci, którzy mogą pobrać aplikację na komputer, używający wersji 8 i 10, nie będzie żadnych problemów. Bez względu na to, na której platformie jesteś (a nawet na Macu), WhatsApp oferuje niezrównaną niesamowitą komunikatywność za darmo!