Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

WhatsApp Now umożliwia wysyłanie filmów w formacie GIF

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: WhatsApp Now umożliwia wysyłanie filmów w formacie GIF

Obsługa GIF-ów dla WhatsApp jest już blisko, a folder Animowane GIF w naszym katalogu jeszcze bardziej kusi większość z nas. Wiadomo, że tę funkcję można włączyć na zrootowanym urządzeniu, ale nie wszyscy wolimy zrootować nasze urządzenia, aby uzyskać wspaniały GIF. Policja Androida zauważyła włączoną opcję GIF w wersji beta 2.16.242 i najprawdopodobniej ta funkcja jest również dostępna w nowszych wersjach.

Teraz, w przeciwieństwie do opcji dokumentu lub opcji połączenia, opcja GIF nie jest czymś, co od razu przykuwa twoją uwagę, ponieważ jest starannie ukryta w podmenu. Kolejnym zastrzeżeniem jest to, że nadal nie można wysyłać plików GIF z galerii lub magazynu, ponieważ aplikacja konwertuje rzeczywiste filmy na gify przed ich wysłaniem. Oto jak możesz wysłać GIF; najpierw przejdź do dowolnego rozmowy> kliknij opcję załącznika> wybierz kamerę> Nagraj wideo> po nagraniu kliknij OK.

Teraz następuje nieco trudniejsza część: po kliknięciu OK WhatsApp przenosi Cię do okna, w którym możesz przyciąć wideo przed jego wysłaniem. Czy zauważyłeś małą ikonę wideo w prawym górnym rogu? Cóż, delikatne dotknięcie tego samego ożywi opcję GIF. Naciśnięcie opcji GIF spowoduje konwersję wideo na GIF i wysłanie go do kontaktu. Chociaż wysłany folder nadal zawiera oryginalny format MP4, możesz mieć pewność, że wymieniany plik jest w formacie GIF. Ponadto, w przeciwieństwie do filmów, pliki GIF są animowane w pętli w wątku konwersacji, bez konieczności ich otwierania.

Zgadzamy się, że ta funkcja jest bardziej standardowa i wygląda na to, że WhatsApp pracuje nad tym samym. Jest bardzo prawdopodobne, że w nadchodzących iteracjach WhatsApp na pierwszy plan wysuwa obsługę plików GIF, a także umożliwi użytkownikom wysyłanie plików GIF z galerii. W międzyczasie, aby uzyskać dostęp do tej funkcji w telefonie, dołącz do Beta Sklepu Play lub pobierz plik najnowszy plik APK.

Table of Contents