Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

WhatsApp otrzymuje opcję dodawania zakładek do wiadomości czatu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: WhatsApp otrzymuje opcję dodawania zakładek do wiadomości czatu

Facebook należąca do nas popularna aplikacja do przesyłania wiadomości WhatsApp została wzbogacona o zupełnie nową, przydatną funkcję. Użytkownicy będą teraz mogli „gwiazdką” wiadomość. Zasadniczo oznacza to, że użytkownicy będą mogli dodać do zakładek dowolne zdjęcie, film lub wiadomość tekstową i zobaczyć je w nowej sekcji pod profilem o nazwie „Wiadomości oznaczone gwiazdką„. Ta nowa funkcja została dodana w wersji iOS 2.12.7podczas gdy Android, Windows Być może użytkownicy telefonów i innych użytkowników będą musieli poczekać trochę dłużej.

WhatsApp bardzo wolno dodaje przydatne nowe funkcje w porównaniu do konkurencji. Niedawno dodali funkcję WhatsApp Web, która jest dostępna od jakiegoś czasu w Telegramie i innych aplikacjach do przesyłania wiadomości. Nic dziwnego, że mamy tak wiele nieoficjalnych aplikacji WhatsApp, które obiecują dodatkową funkcjonalność (a ostatnio zostały zablokowane przez WhatsApp).

Nowa funkcja zakładek może być bardzo przydatna do odfiltrowywania specjalnych i ważnych wiadomości spośród mnóstwa wiadomości przepływających w typowej grupie WhatsApp. Domyślne wyszukiwanie działa całkiem nieźle, jeśli chodzi o wiadomości tekstowe, ale oznaczanie zdjęć, filmów i plików audio może być niezwykle przydatne.

Co zaskakujące, nowa funkcja została wdrożona najpierw dla użytkowników iOS, a nie Androida. Zwykle wersja beta WhatsApp najpierw otrzymuje nową funkcję na Androidzie, ale jeszcze tego nie widzimy. Skontaktowaliśmy się z WhatsApp, aby dowiedzieć się, czy i kiedy ta funkcja zostanie dodana również do aplikacji na Androida.

Table of Contents