WhatsApp pracuje nad znacznie lepszym sposobem na znalezienie tego starego GIF-a lub wideo

WhatsApp przez Facebook zdjęcie stock 8

WhatsApp otrzymał sporo funkcji w ciągu ostatniego roku lub dwóch, od trybu ciemnego i integracji Any.do po mnóstwo funkcji prywatności.

Teraz często przeciekający WABetaInfo odkrył kilka kolejnych funkcji, zaczynając od zaawansowanych możliwości wyszukiwania. Ta funkcja jest podobno aktywna w wersji beta iOS, ale źródło pokazało zrzuty ekranu tej funkcji na Androida.

Zrzuty ekranu pokazują możliwość szybkiego wyszukiwania dowolnego rodzaju multimediów, umożliwiając w szczególności wyszukiwanie dokumentów, linków, GIF-ów, filmów lub dźwięku. Nie ma słowa na temat tego, czy można jeszcze bardziej szczegółowo przeanalizować, na przykład wyszukiwać filmy według rozmiaru pliku. Niemniej jednak możliwość wyszukiwania według rodzaju mediów stanowi znaczną poprawę w stosunku do używanego obecnie systemu opartego wyłącznie na tekście.

Zaawansowane funkcje wyszukiwania w WhatsApp. Zaawansowane wyszukiwanie w WhatsApp.

Druga widoczna funkcja odkryta przez WABetaInfo to oczekująca możliwość ochrony kopii zapasowych za pomocą hasła. Zrzut ekranu przedstawiający tę funkcję (pokazany poniżej) pokazuje, że hasło musi składać się z ośmiu znaków i rozróżnia małe i wielkie litery. Leaker zauważa, że ​​WhatsApp i Facebook Nie zapisuj hasła, aby nie uzyskać dostępu do kopii zapasowej, jeśli je utracisz.

WhatsApp chronione kopie zapasowe wabetainfo "width =" 380 "height =" 675WABetaInfo

Wreszcie, WhatsApp rzekomo ulepsza swoją funkcję automatycznego pobierania, aby zwrócić uwagę na często przekazywane media. Mówiąc dokładniej, uważa się, że WhatsApp wyłączy automatyczne pobieranie często przekazywanych mediów (np. Wiadomości, notatki głosowe, filmy). Może to być przydatny sposób na uniknięcie szeroko rozpowszechnionych mistyfikacji i / lub memów.

Nie wiadomo, kiedy te funkcje znajdą się w stabilnej wersji WhatsApp. W końcu przeciek po raz pierwszy zgłosił tryb ciemny WhatsAppa w 2018 roku, a dla stabilnych użytkowników pojawił się dopiero w 2020 roku.