WhatsApp testuje wyszukiwanie wiadomości według dat

Popularny blog WABetaInfo ujawnił, że WhatsApp testuje szereg interesujących funkcji, takich jak funkcja wyszukiwania wiadomości według dat i innych, aby pomóc użytkownikom zapamiętać ich rozmowy.

Odtąd wyszukiwanie wiadomości lub konwersacji będzie bardzo łatwe, ponieważ WhatsApp może zintegrować funkcję wyszukiwania według daty, aby użytkownicy mogli wyszukiwać według daty z aplikacji do przesyłania wiadomości Mark Zuckerberg. Operacja będzie bardzo prosta, ponieważ po wybraniu wyszukiwania zostanie wyświetlony kalendarz, dzięki czemu użytkownik wskaże odpowiednią datę do wyszukania.

WhatsApp testuje wyszukiwanie wiadomości według dat 1 WABetaInfo

Inne wiadomości

Witryna WABetaInfo poinformowała również, że WhatsApp testuje inne funkcje, takie jak „Zarządzanie pamięcią masową”, które mają na celu zarządzanie sposobem przechowywania informacji w aplikacji do przesyłania wiadomości oraz monitorowanie pojemności pamięci.

WABetaInfo sugeruje, że ta funkcja będzie mieć teraz dwie zakładki, w których prawdopodobnie możesz przechowywać długie lub ciężkie „duże pliki” lub krótkie pliki i prawdopodobnie łatwo je usuniesz. Chociaż w tej chwili nie jest jeszcze jasne, co WhatsApp rozważa, aby zidentyfikować te kategorie.

Podobnie, strona ujawniła również, że WhatsApp pozwoli na rejestrację czterech urządzeń z tego samego konta, co jest niewątpliwie genialne, chociaż konieczne byłoby sprawdzenie, jak platforma będzie zarządzać tą funkcją na poziomie bezpieczeństwa.

Obecnie, aby połączyć się z siecią WhatsApp, należy odczytać kod QR z urządzenia mobilnego, a aby zainstalować aplikację na nowym smartfonie, konto to jest automatycznie odłączane od poprzedniego telefonu, na którym zarejestrowano ten sam numer.

W tej chwili nie wiadomo, czy WhatsApp ostatecznie wdroży te zmiany, ale byłyby bardzo przydatne, aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak Telegram, mają funkcję wyszukiwania według dat, które chcesz dawno temu, a także funkcję edycji wiadomości w aplikacji.

Podczas korzystania z funkcji połączenia Telegram umożliwia połączenie kilku urządzeń z tym samym kontem poprzez proste połączenie ich za pomocą bezpiecznego kodu PIN.