WhatsApp Transparent: jak to zrobić

Dziś wiem, że świat zna, a nawet korzysta z WhatsApp, największej usługi komunikacji tekstowej w Brazylii z ponad 120 milionami użytkowników, prawie 10% światowej publiczności, która dociera do ponad 1.5 miliardy urządzeń z zainstalowaną aplikacją.

Ma jednak funkcję, której pragnie wielu użytkowników i na którą firma nie reaguje, która jest ostatecznie dostarczana przez aplikacje innych firm, czyli możliwość uczynienia WhatsApp przejrzystym. Istnieje kilka aplikacji, które pozwalają to użytkownikowi, oraz wiele innych dodatkowych funkcji, które są bardzo mile widziane.

Jeśli chcesz rozszerzyć korzystanie z tej platformy komunikacyjnej i zwiększyć jej możliwości, czytaj dalej nasz artykuł, w którym mówimy o najlepszych nieoficjalnych (ale dozwolonych) aplikacjach WhatsApp.

1. Jak pobierać aplikacje z listy

Należy wyjaśnić, że żadna z aplikacji nie jest dostępna w sklepie playstore. Dlatego użytkownik musi pobrać plik .apk (format instalatora Androida) i dostosować niektóre ustawienia swojego telefonu komórkowego, zanim będzie mógł zainstalować i uczynić WhatsApp przezroczystym.

Bardzo ważną informacją jest to, że nawet przy wielu dostosowaniach, ryzykujesz otrzymanie tymczasowego zawieszenia WhatsApp za korzystanie z nich, które staje się trwałe, jeśli będziesz go nadal używać. Jednak aplikacje te zawierały kilka sposobów na uniknięcie tego, więc jest coraz mniej prawdopodobne.

Jeśli twój system Android jest w wersji Nugat lub niżej, musisz najpierw otworzyć „Ustawienia”kliknij „Bezpieczeństwo” lub w „Ekran blokady i bezpieczeństwo” a następnie w „Nieznane źródła” aby umożliwić instalację aplikacji poza Google Play Store.

nieznane źródła

Teraz, jeśli używasz Androida Oreo lub wyższy, proces zmienia się znacznie i występuje dla każdej aplikacji. Na przykład podczas pobierania aplikacji (apk) z przeglądarki musisz zezwolić na instalację z przeglądarki. Jeśli chcesz zainstalować z aplikacji menedżera plików, musisz na to zezwolić.

nieznane źródła

Następnie zawsze możesz go pobrać i zainstalować bez konieczności ponownego zezwolenia; możesz także kontynuować „Ustawienia”w Aplikacje i powiadomieniaw „Specjalny dostęp do aplikacji”kliknij „Zainstaluj nieznane aplikacje” i na tym ekranie możesz włączyć instalację z wybranych aplikacji.

Istnieją również opcje dla użytkowników iPhone'a; są one dostępne zarówno dla jailbrokerów smartfonów, jak i osób niebędących jailbrokerami, ale jest to bardziej nudny proces i oferuje ograniczoną funkcjonalność, jeśli go nie masz.

2. WhatsApp Transparent Android

Pierwszą opcją, która pozwala mieć przezroczysty WhatsApp, jest ta aplikacja, która oprócz tej podstawowej funkcjonalności oferuje również szereg lepszych i bardziej ekspresyjnych emotikonów i emotikonów, których nie ma w oficjalnej aplikacji.

Aby pobrać, po prostu wykonaj poprzednią instrukcję, a następnie przejdź do tego linku i zainstaluj. Następnie musisz zalogować się do tej aplikacji przy użyciu konta WhatsApp.

3. GBWhatsApp Android

Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych opcji dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do wielu dodatkowych dostosowań w swoim komunikatorze, w tym możliwość uczynienia WhatsApp przezroczystym.

Niektóre z rzeczy, do których ta aplikacja daje dostęp, to: możliwość zmiany motywu, w tym motywów tworzonych przez społeczność; używając więcej niż jednego konta na swoim urządzeniu; większy rozmiar przesyłanych plików graficznych i wideo; więcej emoji i naklejek; ukryj pisane powiadomienie; wiele innych gifów, między innymi.

gbwhatsapp Transparent WhatsApp

Jeśli jesteś zainteresowany tą aplikacją, wykonaj następujące czynności link do Twojej oficjalnej strony i pobierz to.

4. WhatsApp Plus JiMODs

Kolejną świetną aplikacją, która sprawia, że ​​WhatsApp jest przezroczysty, to WhatsApp Plus. Oferuje wiele konfiguracji poza podstawami i ma jako bonus ponad konkurencję obietnicę zapewnienia, że ​​użytkownik nie zostanie zbanowany za pomocą tej aplikacji.

Oferuje wiele takich samych rzeczy jak GBWhatsApp, jak wiele motywów, więcej niż jedno konto na tym samym urządzeniu, dodatkowe emoji, głębsze opcje prywatności, większy rozmiar wideo, który można przesłać, może przesłać do 90 zdjęć jednocześnie, wyższy status, między innymi Jeśli podobała Ci się ta aplikacja, pobierz na oficjalnej stronie.

WhatsApp plus Transparent WhatsApp

5. Watusi

Jest to najlepsza opcja dla użytkowników iPhone'ów, którzy chcą przezroczystej WhatsApp. Oferuje większość takich samych dodatkowych funkcji oferowanych przez podobne aplikacje na Androida, a nawet jest dostępny na iOS 13, dzięki czemu Twój najnowszy iPhone 11 jest jeszcze piękniejszy w użyciu.

Wadą tej aplikacji i wszelkich opcji iOS, które możesz napotkać, jest konieczność jailbreakowania smartfona. Jeśli nie, będziesz musiał ponownie zainstalować aplikację co 7 dni

Watusi Transparent WhatsApp

Sposób instalacji jest dość prosty w przypadku, gdy został wykonany jailbreak. Po prostu idź w tym linku i kliknij „Pobierz w sklepie Cydia” na środku strony. W innym przypadku jest to o wiele bardziej skomplikowane, ale jest możliwe; postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Po pierwsze przejdź do tej strony i pobierz pierwszy link; to idź w tym linku i pobierz odpowiednią wersję dla ciebie z Cydia Impactor. Odinstaluj WhatsApp ze smartfona, podłącz go do komputera z zainstalowanym programem Cydia, kliknij „Zaufanie” aby można go było rozpoznać i przeciągnąć instalatora komunikatora na ekran programu.

Następnie wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło. Apple Zidentyfikuj i zaloguj się, a jeśli pojawi się komunikat o błędzie, po prostu kliknij Okej. To daje znacznie ulepszoną wersję WhatsApp na smartfonie.

Co sądzisz o poradach, jak uczynić WhatsApp przejrzystym?

Zostaw komentarz, jeśli korzystałeś już z którejkolwiek z tych aplikacji, jeśli zapomniałeś swojej ulubionej, jeśli kiedykolwiek miałeś problem z korzystaniem z niej, lub jeśli pomożemy Ci wybrać nową aplikację dla największej dostępnej platformy do przesyłania wiadomości!