WhatsApp: Twórz własne naklejki

WhatsApp: Twórz własne naklejki 1

Nie tak dawno WhatsApp w końcu dodał coś, co użytkownicy Telegramu cieszą się już od jakiegoś czasu: Naklejki. Przy pierwszym dostępie do naklejek masz już kilka opcji do wyboru. Ale jedyną wadą jest to, że dostępne naklejki mogą nie odpowiadać Twojemu stylowi i mogą nie wyrażać tego, co chcesz.

W takim przypadku najlepiej założyć własne naklejki WhatsApp. Do czasu, gdy reklamy WhatsApp będą działać, nie będziesz mieć innego wyjścia, jak używać aplikacji innej firmy do tworzenia spersonalizowanych naklejek WhatsApp, takich jak Sticker Maker. Proces ten jest łatwiejszy, niż myślisz, co jest świetne, jeśli nie masz doświadczenia w technologii.


Jak zrobić niestandardowe naklejki dla WhatsApp

Aplikacja innej firmy, którą musisz pobrać, to Maker naklejek. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji stuknij opcję Utwórz nowy pakiet naklejek na zielono. Pamiętaj, aby wymyślić dobre imię, ponieważ będzie to imię, które będzie mieć twój zestaw naklejek.

WhatsApp: Twórz własne naklejki 2

Nie martw się zbytnio, jeśli kiedykolwiek pożałujesz nazwy, idź do paczki naklejek i dotknij ikony ołówka. Aplikacja umożliwia zmianę nazwy pakietu naklejek.

Najpierw musisz utworzyć naklejkę z ikoną zasobnika dla paczki. Pamiętaj, że będzie to naklejka, która nie pojawi się jako opcja naklejki. Tylko naklejki, które utworzysz w gniazdach z numerami, mogą być używane jako naklejki. Możesz dodać aż 30 naklejek w opakowaniu. Nie trzeba też wypełniać każdego zestawu naklejek, aby używać ich wszystkich razem.

Aplikacja poprosi Cię o narysowanie linii nad tym, co chcesz zmienić w naklejkę. Zanim naklejka zostanie trwale utworzona, aplikacja wyświetli podgląd tego, co stworzyłeś. Umożliwi to rozpoczęcie od nowa lub utworzenie naklejek.

WhatsApp: Twórz własne naklejki 3

Aby móc dodać pakiet naklejek do WhatsApp, musisz utworzyć co najmniej trzy naklejki. Po zakończeniu ich tworzenia dotknij opcji Dodaj do WhatsApp w prawym dolnym rogu wyświetlacza. Powinieneś otrzymać wiadomość z informacją, że naklejki zostały dodane.

WhatsApp: Twórz własne naklejki 4

Po zakończeniu tworzenia naklejek przejdź do WhatsApp i otwórz rozmowę, do której chcesz dodać naklejki. Stuknij emoji w lewym dolnym rogu i wybierz ikonę naklejki. Nowo utworzone naklejki powinny mieć czerwoną kropkę, aby można je było łatwo znaleźć.


Wniosek

Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu WhatsApp doda więcej naklejek do swojej obecnej kolekcji. Do tego czasu, jeśli nie jesteś zadowolony z tych, których możesz użyć, teraz wiesz, jak tworzyć własne naklejki WhatsApp. Z czego zrobisz spersonalizowane naklejki? Zostaw komentarz i podziel się swoimi przemyśleniami.