Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

WhatsApp umożliwi Ci teraz bezpośrednie wysyłanie dokumentów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: WhatsApp umożliwi Ci teraz bezpośrednie wysyłanie dokumentów

WhatsApp niedawno pobrał aktualizację, która wprowadza drobne poprawki w interfejsie użytkownika, obejmujące takie funkcje, jak szczypanie, aby powiększyć wideo i opcję udostępniania zdjęć z usług w chmurze, w tym OneDrive i Google Drive. Jednak niewielu użytkowników zauważyło, że WhatsApp zawiera także nową funkcję, która na to pozwala wysyłaj dokumenty bezpośrednio z aplikacji.

Była to jedna z kluczowych funkcji, których brakowało WhatsApp. Wcześniej, jeśli trzeba było wysłać plik, trzeba było zmienić nazwę pliku na rozszerzenie rozpoznawane przez WhatsApp, a następnie przesłać go dalej. Na przykład, jeśli nazwa pliku brzmiała „office.pdf”, musiała zostać zmieniona na „office.jpeg”, a odbiorca musiał zastosować to samo obejście.

Dzięki najnowszej aktualizacji wystarczy kliknąć ikonę spinacza na górze i voila! Zobaczysz opcję bezpośredniego przesłania dokumentów. WhatsApp usunął przycisk Wideo z menu multimediów, które można udostępniać, i dzięki temu udało mu się dostosować Przycisk „Dokument”.nadal możesz wysyłać filmy, wybierając opcję „Galeria”.

Dodanie Dokumentów do zestawu udostępnianych multimediów w dużym stopniu pomaga WhatsApp ulepszyć jego grę i konkurować z innymi aplikacjami, w tym Telegramem, który od długiego czasu obsługuje wysyłanie i odbieranie dokumentów. Zanim się nacieszysz, nowa funkcja ma jednak pewne zastrzeżenie, że od tej chwili nie będzie można wysyłać plików w formacie .docx ani .doc, a jedynie pliki PDF.

Funkcja udostępniania dokumentów nie została jeszcze udostępniona w systemie iOS i na razie jest dostępna tylko dla systemu Android, ale nie oznacza to, że nie można wysyłać dokumentów do użytkowników systemu iOS. WhatsApp może pochwalić się prawie 1-Miliardy użytkowników i jest powszechnie używany do łączenia się z ludźmi w czasie rzeczywistym. Opcja udostępniania dokumentów oznacza, że ​​następnym razem, gdy będziesz musiał wysłać notatki ze studiów lub prezentację z pakietu Office, możesz po prostu wysłać je za pośrednictwem WhatsApp bez zawracania sobie głowy wysyłaniem pocztą To. Jeśli chcesz wypróbować tę nową funkcję, upewnij się, że WhatsApp został zaktualizowany do wersji Wersja 2.12.491 Lub 2.12.493 a jeśli nie, to też możesz pobierz stąd plik apk.

: Funkcja udostępniania dokumentów jest dostępna także w systemie iOS.

Table of Contents