WhatsTheDate zapewnia inteligentniejsze wyświetlanie timera na ekranie blokady iPhone’a

WhatsTheDate zapewnia inteligentniejsze wyświetlanie timera na ekranie blokady iPhone'a 1

Jedną z rzeczy, które lubię w iOS, jest sposób wyświetlania dowolnego aktywnego timera na ekranie blokady, tuż poniżej czasu. Ale o ile lubię mieć takie subtelne przypomnienie, gdy podnoszę swój iPhone, implementacja jest nieco niedoskonała. Na przykład często przeszkadza w wyświetlaniu natywnego wyświetlania daty na ekranie blokady, co uważam za równie przydatne, gdy patrzę na ten konkretny interfejs.

Jeśli jesteś na tej samej łodzi, to Jaka jest data przez programistę iOS iCraze to nowo wydana i darmowa poprawka jailbreak, której nie chcesz przegapić. Skutecznie rozwiązuje powyższy problem, zmuszając wyświetlacz czasowy blokady ekranu do zniknięcia po kilku sekundach, a następnie przechodząc do bieżącej daty.

Ciekawy, jak to wygląda w akcji? Wystarczy spojrzeć na animowany przykład GIF poniżej:

WhatsTheDate zapewnia inteligentniejsze wyświetlanie timera na ekranie blokady iPhone'a 2

Na dowolnym urządzeniu seryjnym wyświetlacz stopera pojawi się na ekranie blokady i nie zniknie, dopóki stoper nie zostanie zakończony. Oczywiście ma to wpływ na wyświetlanie daty na ekranie blokady.

Czas przedstawiony przez WhatsTheDate jest bezbłędny; oferuje odpowiednią ilość czasu, aby zobaczyć, ile czasu pozostało z timerem, a następnie wyświetlić bieżącą datę, zanim zablokowany telefon ponownie zasypia.

Po zainstalowaniu WhatsTheDate dodaje okienko preferencji do aplikacji Ustawienia, w którym można włączać i wyłączać modyfikację na żądanie:

WhatsTheDate zapewnia inteligentniejsze wyświetlanie timera na ekranie blokady iPhone'a 3

Ponieważ WhatsTheDate jest z natury prostą modyfikacją, nie ma żadnych zaawansowanych opcji do skonfigurowania. Jedną rzeczą, którą chcielibyśmy zobaczyć, jest możliwość przeglądania jednocześnie aktualnego timera i daty.

Osoby zainteresowane wypróbowaniem WhatsTheDate mogą pobierz go za darmo z repozytorium Packix za pośrednictwem ich ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje jailbreak urządzenia iOS 13 i jest open source na stronie GitHub dewelopera.

Czy planujesz zainstalować WhatsTheDate? Daj nam znać, dlaczego lub dlaczego nie w sekcji komentarzy poniżej.