Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

WHMCS chcesz nas kullanabiliriz?

Potrzebujesz WHMCS?

dlaczego

Web Host Manager Kompletne rozwiązanie anlamına gelir.

WHMCS, bayi barındırma için dünyanın önde gelen hepsi bir arada müşteri yönetim sistemidir. Ayrıca kayıt, faturalandırma, destek, barındırma paketleri, alan kaydı ve ödeme ağ geçitleri dahil olmak üzere kendi bayi barındırma işinizi başlatmak için ihtiyacınız olan jej şeyi haleder.

Kısacası, WHMCS, bayi barındırma işinizi her yönüyle basitleştiren otomasyon platformudur.

Rozmiar WHMCS nie jest dostępny?

WHMCS, geleneksel alışveriş sepeti sistemlerinden farklı olarak web barındırma işletmeleri için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir, bu nedenle çok çeşitli web barındırma sunucuları ve ilgili uygulamalarla edilebilir.

Böylece müşteri, barındırılan witryna internetowanizden hizmeti satın aldığında, tüm süreçten geçer. , ödemenin tahsil edilmesinden, müşterinin hizmet veya hizmetlerini yönetmesi için bir hesap oluşturulmasından, barındırma sunucusunda web barındırma hesabının otomatik olarak sağlanmasına kadar.

Yukarıda bahsettiğimiz işlemler saatler alabilir ancak WHMCS tüm süreci otomatikleştirerek size bu zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Ek olarak, WHMCS müşteri otomasyonu, hizmet sunumu ve sorunsuz müşteri yönetimi için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir, işte harika araçlardan bazıları:

  • Müşteri destek sistemi
  • Fatura yönetim sistemi
  • System Raporlama
  • Dolandırıcılık yönetim sistemi
  • Sipariş yönetim sistemi
  • Alan kayıt sistemi

Ayrıca, WHMCS diğer web barındırma ile ilgili ürünlerle entegre edilebilir. VPN hesapları, VPS barındırma, etki alanları, e-posta hesapları ve daha fazlası gibi sağlama hizmetlerini otomatikleştirmek için kullanabilirsiniz.

Neden bu kadar çok satıcı WHMCS kullanıyor?

Birçok satıcı WHMCS kullanır.

WHMCS, hosting satışınızı kolaylaştırmak için hosting işinizi otomatikleştiren ve basitleştiren bir yazılım paketidir. WHMCS’nin en popüler özelliği otomatik faturalandırma hizmetidir. Bu, müşterilerinizi otomatik olarak faturalandırır, böylece bir daha asla ödemeleri takip etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz!

Ama tüm yaptığı bu değil. WHMCS’yi ayrıca yeni hesaplar ve etki alanları oluşturmak, müşteri iletişimlerini yönetmek ve müşterilerin kendilerineyardımcı olacak araçları ayarlamak için de kullanabilirsiniz, böylece zaman kazanabilirsiniz.

WHMCS, cPanel dahil i popüler yüzlerce paneliyle kontroli uyumludur.

WHMCS bayi barındırma ile nasil çalışır?

İşte WHMCS’nin karlı bir bayi barındırma hizmeti yürütmenizeyardımcı olan en iyi dört yolu:

pakiet yapmak
Otomatik faturalandırma sistemi
Müşteri destek sistemi
Otomatik alan yönetimi
Paket oluşturmayı kolaylaştırır

WHMCS’yi kullanmak, jej yeni cPanel hesabı için jej çevrimiçi satış noktasını, müşteri arayüzünü, ek özellikleri ve kaynakları ayrı ayrı oluşturmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine WHM paketleri oluşturabilir ve bu paketleri müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ayrıca Bayi hostingden kazandığınız zaman. En büyük sorunlardan biri müşterilerinize paketler sunmaktır. Dikkatli olmazsanız, paketler çok benzer görünebilir.

Müşterilerin neden bir paket için diğerinden daha fazla ödeme yapmaları gerektiği de sizin için net değil. Paket oluşturmanın bir başka kabusu da, bazen paketinizi yalnızca herhangi bir pakete özel olarak atamadığınız bir kaynak olduğunu bulmak için bitirmenizdir, bu da müşterilerinizin kafasını sonuna kadar karıştır ır ve hayal kırıklığına uğratır.

Otomatik faturalandırma sistemi

Bu muhtemelen barındırma sağlayıcılarının en çok takdir ettiği özelliktir.

Hosting sieciowy satmanın tüm amacı, bunun pasif gelir elde etmenin harika bir yolu olmasıdır. Faturalandırma sistemi ne kadar otomatik olursa, gelirinizi o kadar zahmetsizce tahsil edebilirsiniz.

Otomatik alan yönetimi

WHMCS, müşteriler için ad önerileri ve hizmet yönetimi de dahil olmak üzere alan satmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

Bu, satış dönüşümünüz için harika bir haber. Müşterileriniz bir alan adı için alışveriş yaparken, Web Host Manager Complete Solution iyi alan adları için akıllı önerilerde bulunur, bu da onların en az bir alan satın alma olasılığını artırır ve çoğu zaman birden fazla a lan adı satışına yol açar!

Ve syn şey..

WHMCS kullanan bayiler neden kolay bir zaman ölçeklendirmesine sahiptir?

Müşteri ihtiyaçları arttıkça, daha fazla kaynağa ihtiyaç duyacaklar. WHMCS ile daha fazla kaynak ihtiyaçlarını karşılamalarına kolaycayardımcı olabilirsiniz. Ve en iyi yanı, WHMCS’nin bu süreci otomatik hale getirmesidir, bu nedenle her müşteri için her hesabı izlemeye gerek yoktur. Paketinizi kendiniz yükseltmeniz bile gerekmez. Müşterinin daha fazla kaynağa ihtiyacı varsa, Web Host Manager Kompletne rozwiązanie müşterinin ödemesini otomatik tahsil edecek ve cPanel paketini otomatik olarak yükseltecektir!

Çözüm

WHMCS, strona internetowanizin barındırılmasını otomatikleştirir. Sezgisel bir tasarım ve harika özelliklerle, WHMCS kullanan satıcılardan bu kadar çok olumlu yorum almasına şaşmamalı!

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lenevoPobieranie premium motywów WordPressdarmowy kurs on-line