Wi-Fi Moho: Złap intruzów w sieci Wi-Fi za pomocą Androida

Istnieje wiele domów mają dziś sieć Wi-Fi za dostęp do internetu. Funkcje takie jak mobilność są atutem tego typu sieci, ale sygnał może również iść tam, gdzie nie chcemy.

Aplikacja prezentujemy dzisiaj nazywa się Wi-Fi i Moho, wśród wielu funkcji, pozwala wiedzieć, kto jest podłączony do naszej sieci Wi-Fi.

Wi-Fi Moho: Intruzi w sieci? Android powie

Wi-Fi Moho: Intruzi w sieci? Android powie

Wi-Fi Moho jest bardzo kompletna aplikacja w odniesieniu do sieci Wi-Fi. Dzięki tej aplikacji można poznać siłę sygnału Wi-Fi, wykrywania zakłóceń, stabilności sieci, itd.

Wi-Fi Moho: Złap intruzów w sieci Wi-Fi za pomocą Androida 1 Wi-Fi Moho: Złap intruzów w sieci Wi-Fi za pomocą Androida 2

Ta aplikacja zawiera wiele innych ciekawych narzędzi. Możesz pingować hosta, tracert, obliczać podsieci, nawiązywać zdalne połączenia, a nawet testy prędkości.

Jak wspomniano, dzięki tej aplikacji, ponieważ Wi-Fi to technologia transmisji, można dowiedzieć się, kto jest podłączony do określonej sieci. Możemy także zobaczyć poziom zakłóceń.

Wi-Fi Moho: Złap intruzów w sieci Wi-Fi za pomocą Androida 3 Wi-Fi Moho: Złap intruzów w sieci Wi-Fi za pomocą Androida 4

Jeśli szukasz aplikacji z wieloma narzędziami sieciowymi i informacjami do Wi-Fi, musisz wypróbować Wi-Fi Moho. Aplikacja jest bezpłatna i działa świetnie na Android. Doświadczenie. Niestety dla użytkowników iOS, ta aplikacja nie jest dostępna.

Czytaj także …