Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wiadomości WordPress 3.4 (Funkcje i zrzuty ekranu)

Wczoraj uruchomiono WordPress 3.4. Chociaż wiedzieliśmy, jakie funkcje będą dostępne, w przeciwieństwie do innych wersji, nie trzymaliśmy zamkniętej karty w wersjach alfa i beta z powodu bardzo kompleksowego harmonogramu. Za to przepraszamy naszych odbiorców. Dla tych z Was, którzy nie kliknęli jeszcze przycisku aktualizacji jednym kliknięciem, należy dokonać aktualizacji. W tym artykule podkreślimy wiadomości o WordPress 3.4 pod względem funkcji dla użytkowników i programistów.

Podgląd na żywo i dostosowywanie motywu

Dostosowywanie motywów to jedna z najważniejszych funkcji WordPress 3.4. Przydatny zarówno dla użytkowników, jak i programistów, dostosowywanie motywów zapoczątkuje nową erę tworzenia motywów WordPress. W przeszłości użytkownicy nigdy nie wiedzieliby, czy dany motyw działałby w ich witrynie bez aktywacji. Nie wiedzieliby, jak będzie wyglądał motyw z jego zawartością. Cóż, ten problem nie jest już wyświetlany w oknie Podgląd na żywo i Dostosowywanie motywów. Kiedy przejdziesz do Wygląd »Tematy, zobaczysz„ Podgląd na żywo ”pod każdym tematem.

Podgląd motywu na żywo - WordPress 3.4

Kliknięcie tego linku otworzy podgląd na żywo za pomocą Theme Customizer. W przypadku aktywnych motywów dostępny będzie link o nazwie Personalizuj, który można kliknąć, aby otworzyć podgląd na żywo.

Dostosowywanie motywu

Mamy nadzieję, że więcej programistów zacznie używać tego zamiast złożonych opcji motywu. Otto ma świetny artykuł, który pokaże Ci, jak skorzystać z dostosowania motywu w swoich motywach. Obejrzyj samouczek wideo dotyczący dostosowywania motywu.

Subskrybuj WPBeginner

Łatwe osadzanie tweetów za pomocą oEmbed

W przeszłości trzeba było używać wtyczki, aby wstawiać tweety do postów WordPress. Cóż, już nie. Podobnie jak filmy z YouTubeTeraz wszystko, co musisz zrobić, to dodać link do swojego tweeta w osobnej linii. WordPress osadzi tweet z funkcjami Odpowiedz, Prześlij dalej, Ulubione i Obserwuj. Uwielbiam to Sprawdź następujący przykład:

Jak uzyskać zweryfikowane autorstwo Google dla #WordPress #Blog – wpbeg.in/LRwohn #seo

Rekommenderad:  Jak utworzyć kartę Trello z zapisanej wiadomości Slack

– WordPress Beginner (@wpbeginner) 12 czerwca 2012 r

Niestandardowe ulepszenia nagłówka

W WordPress 3.0WordPress dodał możliwość dodawania niestandardowych obrazów nagłówka. Cóż, wszystkie obrazy nagłówków musiały mieć określoną szerokość i wysokość. Gdybym zdecydował się zmienić, rzeczy wyglądałyby dziwnie. W WordPress 3.4, możesz teraz mieć elastyczne nagłówki. Możesz zobaczyć nowy kod w Kodeksie.

Poza tym możesz teraz dodawać niestandardowe obrazy nagłówka i tła z Biblioteki multimediów.

HTML w podpisach graficznych

W przeszłości podczas dodawania zdjęć nie można było utworzyć łącza do autora zdjęcia w podpisie. Cóż, w WordPress 3.4 możesz Ułatwi to. Spójrz na następujący przykład:

Największa pula na świecieTo największa pula na świecie (3, 324 stopy długości i 19,77 akrów). Woda jest pompowana z Oceanu Spokojnego po jej przefiltrowaniu i oczyszczeniu. Zdjęcie Thiago Graça Couto znalezione w artykule 25 Najbardziej fascynujące baseny

Lepsza organizacja szablonów stron

Jeśli kiedykolwiek pracowałeś nad złożoną witryną, znajdziesz wiele niestandardowych szablonów stron. Do tej pory wszystkie pliki szablonów stron musiały pozostać w folderze motywu wraz ze wszystkimi innymi plikami. To może być naprawdę niezręczne. Ze względu na organizację możesz teraz mieć podkatalog / pages / w folderze motywów, w którym możesz umieścić wszystkie szablony stron. Z WordPress 3.4WordPress zidentyfikuje wszystkie szablony stron w folderze motywów lub w dowolnym podkatalogu folderu motywów.

Wiemy, że będzie to niezwykle przydatne w naszym temacie.

Inne ulepszenia

Było wiele poprawek i ulepszeń. Poniżej znajduje się lista przedmiotów, które uważamy za bardzo przydatne.

 • WP_Query ulepszenia wydajności: programiści zauważyli poprawę wydajności szybkości 2-3x.
 • Formaty wpisów będą teraz dodawane w menu nawigacyjnych
 • WordPress przekieruje teraz próby odwiedzenia / zalogowania, / dash lub / admin na odpowiednie strony WordPress. Teraz nie potrzebujesz już wtyczki :)
 • Wiele ulepszeń XML-RPC
 • Wewnętrzne klasy i funkcje dodają teraz „rtl”, „ie7”, „ie8”, „ie9” dla orientacji przeglądarki
 • Chcielibyśmy wiedzieć, jakie są twoje ulubione funkcje WordPress 3.4

  Dodatkowe zasoby

  Oficjalny artykuł o wydaniu WordPress 3.4 „Zielona” Pełna lista funkcji WordPress 3.410 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o WordPress 3.4Jak wykorzystać dostosowywanie motywu do własnych motywów

  Rekommenderad:  Nowa funkcja podzielonego ekranu Microsoft Edge: czy wpłynie to na sposób korzystania z kart?