Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Widżety firmy Microsoft rosną Windows 11 z większą ilością informacji na jeszcze większej przestrzeni

Jak Windows 11 Microsoft bardziej zdecydowanie postawił na widżety i informacje, które mogą przekazywać użytkownikom. Nie chce ograniczać jej wykorzystania do obszarów, które oferuje i zamierza udostępniać te propozycje podmiotom zewnętrznym i ich danym.

Jako praca nad ciągłym doskonaleniem, Microsoft wprowadził teraz zmianę w widżetach Windows 11. Te stały się jeszcze większe i dzięki tej zmianie oferują użytkownikom jeszcze więcej informacji.

Microsoft Windows 11 widżetów informacji o kosmosie

Podobnie jak w przypadku wielu najnowszych osiągnięć w Windows 11, Microsoft zdecydował się wprowadzić ta wiadomość w kontrolowanym środowisku. W tym celu zastosował go w najnowszej wersji programu Insider, która w tym tygodniu dotarła do użytkowników, którzy śledzą tę wersję.

Najważniejszym elementem nowej wersji jest nowy sposób prezentacji widżetów użytkownikom. Zajmują teraz cały ekran, dzięki czemu są łatwiejsze do odczytania i zawierają jeszcze więcej informacji, z których mogą korzystać bezpośrednio w Windows 11.

Kontrola nad sposobem wyświetlania widżetów będzie nadal kontrolowana przez użytkowników. Będą mieli możliwość rozszerzenia obszaru wyświetlania za pomocą prostego kliknięcia w nowym obszarze kontrolnym. Będzie to miało pamięć i stanie się sposobem na zaprezentowanie użytkownikom.

Ta nowa wersja ma inne wiadomości, choć dyskretne dla użytkowników. Jednym z tych, które można zobaczyć i przetestować, jest wyszukiwanie w Eksploratorze plików. Stanie się to automatycznie i bez konieczności naciskania klawisza Enter.

Microsoft Windows 11 widżetów informacji o kosmosie

Oczywiście Microsoft wprowadził również zestaw ulepszeń, które korygują niektóre problemy, które były znane w Windows 11. Ponadto następuje wzrost ogólnej stabilności sistema od firmy Microsoft, gdy przygotowywana jest nowa duża aktualizacja.

Mimo że wiele osób nie zgadza się z używaniem tych widżetów, Microsoft rozumie, że są one niezbędne do sistema. W ten sposób stale się rozwija i ulepsza ten obszar, aby być jeszcze bardziej użytecznym dla Windows 11 i dla jego użytkowników.